Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
"21.07.2021:
Francja :
"Nie mam już zamiaru poświęcać mojego życia, mojego czasu, mojej wolności i dorastania naszych córek, a także ich prawa do właściwej nauki dla tych, którzy odmawiają szczepienia. Tym razem wy zostajecie w domu, nie my. Emmanuel Macron"
Osoby nieposiadające tzw. certyfikatu covidowego nie mają dostępu do miejsc rozrywki i kultury.
Francuski rząd wprowadził także obowiązkowe szczepienia dla personelu medycznego. Pracownicy służby zdrowia mają czas do 15 września na przyjęcie szczepionki, po czym osoby niezaszczepione będą zwalniane z pracy.
A jak tam u nas w Polszy? Janusze i Grażyny za bon turystyczny wylegują się wśród parawanów w Sianożętach ⛱i Karmelikańskich Błotach, do kina nie chodzą , do knajpy nie chodzą, do teatru raczej też nie , do Żabki nasuną na wąsa maseczkę z grudnia i kupią osiem Żubrów tylko po to, żeby od września znowu zarzynać polskie szpitale. Będzie chciał zoperować haluksa? Matka złamie szyjkę na rozlanej gorzole? Ojciec dostanie raka płuc od cigaretów? I kto się nimi wtedy zajmie? No nikt. Umrą, bo COVID i fałszywa plandemia. A kto by się nimi zajął, gdyby COVID się nie rozpanoszył bo ludzie by się zaszczepili? No my. I kto tu jest winny? "
#covid #covid_19 #covidvacccine #covidunit #covidpoland #covidpolska #plandemiacovid #falszywapandemia #koronawirus #patologiazewsi #patologiazmiasta #francja #bekazpodludzi
  • 20
  • Odpowiedz
@runnerrunner: Po szczepionce też możesz zachorować, a co więcej możesz zachorować bez objawowo i zarażać innych, więc w sumie jesteś większą bombą biologiczną po szczepionce niż przed. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@runnerrunner: myślisz, że we francji jest dobrze, bo niezaszczepieni nie mogą wejść do kina, knajpy czy teatru co ma pomóc, a potem narzekasz na niezaszczepionych polaków, którzy "do kina nie chodzą , do knajpy nie chodzą, do teatru raczej też nie" bo rozniosą wirusa i zapchają szpitale
  • Odpowiedz