Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam,
Mam 25 lat i jestem prawikiem i naszło mnie na rozkminy. Życie jakoś tak się potoczyło, że nigdy nie miałem dziewczyny bo w sumie nikt z mojego otoczenia też nie miał. Do końca liceum cały czas sport, potem studia zaoczne, praca zdalna, jak odwiedzałem znajomych na studiach to zero koleżanek tylko chlanie mordy i kluby.

Nie czuję się #przegryw bo dobrze wyglądam, mam ponad 195 cm, dobrze zbudowany, piniądze są, cały czas podróżuję po świecie, Instagram #!$%@?, na Tinderze par w opór, dziewczyny same piszą, gadkę mam dobrą bo w klubie zawsze znajdzie się jakaś dziewczyna, z którą można podziałać ale nie idę dalej bo w głowie porobiłem sobie jakieś blokady. Już w młodym wieku wpadłem w dość bogate i odklejone towarzystwo gdzie 90% gadki było na temat ruchania, chodzenia na dziwki, podporządkowywanie życia pod dupy z #tinder, co troche mogło zaburzyć mój obraz.

Nie raz mogłem wyhaczyć jakiegoś szona lub skorzystać z dziwki gdy inni korzystali ale dotychczas myślałem, że nie ma co się śpieszyć, może znajdę jakąś dziewczynę, w której się zakocham i zrozumie moje podejście.

Teraz pojawiają się myśli, że może czas coś z tym zrobić bo ile #!$%@? można ( ͡° ͜ʖ ͡°) Największe obawy w głowie to, że znajdę fajną dziewczynę, z którą chciałbym budować relację i jak jej powiem prawdę to pomyśli, że coś jest ze mną mocno nie tak, albo na początku nie będę potrafił jej zadowolić i pójdzie do innego fagasa.

No i jakie mamy teraz opcje:
- regularne chodzenie na dziwki żeby się wyćwiczyć
- umawianie się z szonami z tindera, którym jednak trochę trzeba poświęcić trochę czasu i pieniędzy, a nie za bardzo mi się chce.
- liczenie na to, że potencjalna partnerka rozumie to.

Pytanie też do #rozowypasek. Wolałybyście poznać Boga seksu, który przyzna się, że chodził na dziwki czy prawika? Kłamać nie zamierzam.
Pany co robić? xd

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f815321ac965000b0158f7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: uważam, że mądra laska nigdy nie ma z czymś takim problemu - jeśli widzi (a jeśli jest mądra, to widzi), że poza tym z facetem emocjonalnie wszystko ok. Za pierwszym razem nawet jak oboje macie doświadczenie, to nie wychodzi idealnie, wiec co to za różnica dla niej, czy się docieracie po twoim 1. Czy 101. razie? Powodzenia Mirku
OP: I tutaj jest pies pogrzebany bo wpieprzyłem sobie do łba wysokie wymagania + nie chcę szona + dodatkowo nie mam aktualnie zbyt wiele okazji żeby znaleźć się w gronie normalnych dziewczyn poza Instagramowymi gold diggerkami lub Tinderem xd

@Wogybogy daj namiar na te koleżanki xd

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
RadosnaEkolożka: wam od internetu już sie w tych łbach poprzewracało - chodzić na dziwki, żeby się wyćwiczyć, no ja pierd... XD
Znajdź sobie normalną dziewczynę. Poza wykopem każdy ma wyyebane na to, czy jesteś prawiczkiem, pewnie nawet nie dowie się tego dziewczyna, a nawet jesli to co z tego, zwykła rzecz. Nie masz 40 lat

Zaakceptował: LeVentLeCri
Analna przygoda w Lidlu o 21:37: > Największe obawy w głowie to, że znajdę fajną dziewczynę, z którą chciałbym budować relację i jak jej powiem prawdę to pomyśli, że coś jest ze mną mocno nie tak, albo na początku nie będę potrafił jej zadowolić i pójdzie do innego fagasa.

Jeśli to będzie naprawdę fajna dziewczyna z którą mógłbyś zbudować trwały i szczęśliwy związek to tak nie pomyśli. Uspokój się. Naprawdę się