Wpis z mikrobloga

Cześć. Zapraszam do mojego nowego filmu. Przedstawiłem w nim 9 część ciekawostek związanych z drogami w Polsce. Tak jak poprzednio omawiam jedną ciekawostkę w jednym województwie. Wołam osoby oglądające mój kanał
https://www.wykop.pl/link/6198185/ciekawostki-drogowe-w-polsce-czesc-9/
@Stitch @BobMarlej @dzbanerski, @Intelekt, @Plutonium, @Fasol88, @size, @kozackiBOHUN, @jarezz, @Maciejos00, @rajkru, @PepeXD@size, @niktastoi, @Grubyp_q @Kociamber, @Itun, @Fasol88, @daox, @jarezz, @soadfan, @Gorzki_stulejarz, @Dorciqch, @AnonimowyWykopowicz, @Montago, @p98, @Maciejos00, @PepeXD, @Flidd, @valencianista, @Intelekt, @arcypatelniagrozy, @jgruszka93,@sezan, @Itun, @bitcoholic,@Brajanusz_hejterowy,@mariuszMAXpalonko, @Fako,@niktastoi,@k0201,@Plutonium,@arcypatelniagrozy, @soadfan, @Roys_Loys, @producent_smogu, @piwoszneofita, @koszyn, @jgruszka93,@bodzar, @werfogd,
#autostradypolska #samochody #grudziadz #chorzow #siemiatycze
  • 1
@Rusonaldo: Lubrza w Opolskiem super sprawa! Adaptowanie starych dróg bądź linii kolejowych na drogi dla rowerów to zawsze krok w dobrym kierunku. Co do Chorzowa - dlaczego w takim miejscu nie ma tunelu? Jakieś górnicze sprawy? Rynek na niemieckiej pocztówce wyglądał cudownie. Mi to pachnie typowym socjalistycznym #!$%@? na kwestie estetyki czy funkcjonalności i przycięciem na kosztach.