Wpis z mikrobloga

Byłem w piekarni po chleb. Za mną w kolejce typowy Janusz w skarpetach i sandałach z wąsami jak marszałek naczelnik. No wyglądał jak ten szef pana Areczka z memów. Wchodzi do piekarni i ustawia się w kolejce za Januszem typowy przedstawiciel nurtu LGBTFULHD+. Ryj cały w kolczykach, niebiesko-zielone włosy, glany cały w tęczowych flagach, dziewiczy wąs chude rączki i tak dalej. Chłopak natychmiast do Janusza w agresywnym tonie:

Chłopak: Gdzie ma Pan maseczkę?
Janusz: W dupie!
Chłopak: Gdzie?
Janusz: Tam gdzie Ci wsadza twój chłopak c---a!

Cała piekarnia ryknęła śmiechem, tak to jest jak się szeryfuje nie mając do tego żadnych uprawnień i trafi się na skrajnego polskiego chama i nie ma się jak żeby mu odszczekać. Chłopak łzy w oczach i wyszedł.


#bekazlewactwa #januszalfa #heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnalnyNiszczyciel:

#bekazlewactwa


Beka z Ciebie, że pochwalasz tego typu zachowanie wobec kogokolwiek. Przyjmijmy, że ta historia jest prawdziwa. Z jakiej racji miałbyś czuć sympatię wobec typa, który nie umie się wysłowić jak człowiek i odpowiedzieć normalnie na zadane pytanie? Zamiast tego jest wulgarny i nie daje żadnego przykładu, który warty byłby naśladowania przez kogokolwiek (chyba, że małpę w zoo).
  • Odpowiedz
to po co on się do niego spruwa przy ludziach?


@ForestTurtles: Spruwa przy ludziach? Zwykłe pytanie traktujesz jako atak? XD Strach Cię o godzinę zapytać na ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lgbeciak niech się cieszy, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@lilitch123: w Polsce! Kto to widział, żeby w katolickim kraju tak wyglądać i jeszcze mieć czelność do ludzi się odzywać. Niech się cieszy, że nie dostał po ryju, bo to powtarzam, katolicki kraj, a nie zgniły zachód, gdzie ludzie się uśmiechają i mówią, tfu, dzień dobry.
  • Odpowiedz
@lilitch123: ale co to za projekcje na mnie? Ja tylko opisuje rzeczywistość.

Ktoś chyba nie rozumie jak życie działa. Jak cię spotkają dwaj kibole ja ulicy i zapytają czy masz jakiś problem to zaczniesz się zwierzać, że cię wykopek nie zrozumiał w internecie?

Weź się obudź człowieku bo sam fakt że muszę ci tłumaczyć takie oczywistości jest przykry
  • Odpowiedz