Wpis z mikrobloga

Byłem w piekarni po chleb. Za mną w kolejce typowy Janusz w skarpetach i sandałach z wąsami jak marszałek naczelnik. No wyglądał jak ten szef pana Areczka z memów. Wchodzi do piekarni i ustawia się w kolejce za Januszem typowy przedstawiciel nurtu LGBTFULHD+. Ryj cały w kolczykach, niebiesko-zielone włosy, glany cały w tęczowych flagach, dziewiczy wąs chude rączki i tak dalej. Chłopak natychmiast do Janusza w agresywnym tonie:

Chłopak: Gdzie ma Pan maseczkę?
Janusz: W dupie!
Chłopak: Gdzie?
Janusz: Tam gdzie Ci wsadza twój chłopak c---a!

Cała piekarnia ryknęła śmiechem, tak to jest jak się szeryfuje nie mając do tego żadnych uprawnień i trafi się na skrajnego polskiego chama i nie ma się jak żeby mu odszczekać. Chłopak łzy w oczach i wyszedł.


#bekazlewactwa #januszalfa #heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spiritoo: serio macie jakieś zwarcie w mózgu w momencie w którym który tłumaczy wam rzeczy których nie rozumiecie.

Powiedz mi czy widząc grupę pijanych kibiców którzy wyrzucają puszki po piwie na chodnik zwracasz im uwagę? Zakładam że nie, a czemu? Pewnie dlatego że tobie jako kobiecie by naubliżali, a gościowi z tęczowa torebka wypłacili właśnie przysłowiowe dziąsło na pulpit.

Czy to dobre zachowanie z ich strony?
  • Odpowiedz
@ForestTurtles: A ja po raz drugi tłumacze Ci, że to zasady ludzi żyjących pod żabką i na trzepaku. Twoja retoryka jest na poziomie stwierdzeń, że kobieta jest sama sobie winna gwałtu, bo źle się ubrała, bo poszła w złe miejsce i tym podobne.

Przypominam też, że mówimy tu o sytuacji w sklepie, nie w dżungli. Wypadałoby zachować minimum kultury w cywilizacji.
  • Odpowiedz
@spiritoo: ale czy ja się z tobą nie zgadzam w którymkolwiek punkcie mojego postu? Tym, bądź poprzednim?

A może gdzieś popieram bo hehe dobrze tak pedauom?

No nie, ja tylko twierdzę że gość sam się prosił o chamski tekst za w sumie z d--y przypominanie o maseczce. Gdyby to był środek pandemii to bym zrozumiał, ale przy tak niskiej liczbie nowych przypadków to kolorowy kolega ewidentnie chciał sie o coś
  • Odpowiedz