Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: dobra, #!$%@?, odpalaj film z żółtymi napisami i zacznij gromadzić zapasy, bo jak to wszystko #!$%@?... xDDD

@Niggalke: wiesz co to jest i kiedy się odbył Event 201?
Jak nie, to sprawdź i przyjdź z powrotem, to ci powiem jaki analogiczny event się odbył dwa tygodnie temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szpongiel: dobra, jak wyjeżdżasz już z tym szurskim gównem, to mam absolutną pewność, że musisz kopać ziemiankę, bo jak to wszystko #!$%@?... xDDD
  • Odpowiedz
@Dakkar: XDDD powiedz to np. Eriksenowi, topowemu piłkarzowi w Europie, znacznie wydolniejszemu i sprawniejszemu niż przeciętny człowiek, który w dodatku miał jakieś EKG i testy wydolnościowe robione ze sto razy w życiu. I co? I miał zawał z dupy w środku meczu. Ale grunt, ze ty jesteś pewny, to zamyka sprawę xD
  • Odpowiedz
@camion: dokładnie tak cumplu, #!$%@? z tymi lekarzami i jakimiś tam badaniami, oni się nie znają i nie warto ich słuchać. Filmik z żółtymi napisami, oto źródło rzetelnej wiedzy, tylko filmikom można wierzyć.
  • Odpowiedz
@Vaerlin:

XDDD powiedz to np. Eriksenowi, topowemu piłkarzowi w Europie, znacznie wydolniejszemu i sprawniejszemu niż przeciętny człowiek, który w dodatku miał jakieś EKG i testy wydolnościowe robione ze sto razy w życiu. I co? I miał zawał z dupy w środku meczu. Ale grunt, ze ty jesteś pewny, to zamyka sprawę xD


Nadal brak argumentów? Dlaczego mnie to nie zaskakuje

O cholera.. 1 przypadek zawodowego sportowca, który miał zawał. Nie
  • Odpowiedz
@Dakkar: Brak zrozumienia pisanego słowa ze strony chłopskiego rozumu? Również mnie to nie zaskakuje. Dlatego pozwól, ze wyjaśnię łopatologicznie - tu nie chodzi o tego sportowca. Nie chodzi o jego zawał. Nie chodzi o jego wydolność. Tym bardziej nie wiem na podstawie czego założyłeś, ze twierdze, jakoby sport nie poprawiał kondycji (XD?). Za to teraz łopatologicznie o co mi chodzi - chodzi o to, ze skoro nawet człowiek, który jest
  • Odpowiedz