Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 151
@camion: zdajesz sobie sprawę, że wszystkie leki i rzeczy okokomedyczne dostępne na rynku mają producenta? To pamiętaj następnym razem jak rozboli Cię głowa żeby pod żadnym pozorem nie brać przeciwbóli, bo producent mówi, że działają przeciwbólowo. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@camion: A pan z filmu żółtymi napisami powiedział że szczepionki są złe i jest ogólnoświatowy spisek w którym sterujący rządami nadrząd wywołał 'pandemię' aby zaszczepić ludzkość w celu jej zdziesiątkowania. Włącz myślenie, nie bądź baranem, nauka jest lewacka itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@camion: A pan z filmu żółtymi napisami powiedział że szczepionki są złe i jest ogólnoświatowy spisek w którym sterujący rządami nadrząd wywołał 'pandemię' aby zaszczepić ludzkość w celu jej zdziesiątkowania. Włącz myślenie, nie bądź baranem, nauka jest lewacka itd.

@Jabby: Wytłumacz nam oświecony, jaki jest cel szczepienia ozdrowieńców lub osób które na 99,999% przejdą tą chorobę tak jak każde przeziębienie lub nawet lżej, inny niż nabijanie kabzy producentom szczepionek.
  • Odpowiedz
@camion: To nic, czaisz ze ludzie się leczą bo tak im doradzają lekarze albo np. ostatnio mechanik mi zwrócił uwagę że mam zuzyte klocki w aucie i wiesz co? Uwierzyłem mu i Wymieniłem je !
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Dakkar:

osób które na 99,999% przejdą tą chorobę tak jak każde przeziębienie lub nawet lżej


Jakieś źródło tych danych poza Twoim widzimisie? W poprzednich falach przed szczepieniami umierało 3% zakażonych.
Poza tym masz pewność że nie masz ukrytych wad układu krążenia czy oddechowego, które mogą sprawić że zamiast "przeziębienia" będziesz mieć rurę w gardle?
  • Odpowiedz
pamiętaj następnym razem jak rozboli Cię głowa żeby pod żadnym pozorem nie brać przeciwbóli, bo producent mówi, że działają przeciwbólowo. xD


@zordziu: już nie udawaj, że nie wiesz jak to działa. Środki przeciwbólwem nie leczą przyczyny bólu. Na tym właśnie polega produkt idealny korpo-farmy. Co nie znaczy, że taki produkt nie może być pomocny. Inaczej by się nie sprzedawał. Jednocześnie chodzi o to aby nie zanikła potrzeba, dzięki której się sprzedaje
szpongiel - > pamiętaj następnym razem jak rozboli Cię głowa żeby pod żadnym pozorem ...

źródło: comment_1626863939eYVmfccWVthsPtz6Fn0QXr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@szpongiel: no środek przeciwbólowy działa przeciwbólowo, nie jest magicznym remedium na rozwalone zatoki, wady kręgosłupa i tarczą ochronną żeby się kolejny raz nie kopnąć paluchem w kant mebla. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@szpongiel: na poparcie swojej durnej tezy wstawię jeszcze głupszy obrazek jakiegoś randoma z głębokim napisem, to na pewno sprawi, że będę mądrzejszy xD szury, jesteście naprawdę #!$%@? XDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niggalke: obrazek jest tylko po to abyś miał szansę zrozumieć kto tu faktycznie jest szurem ale widać masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ¯\_(ツ)_/¯
Autor obrazka jest kompletnie bez znaczenia. Tekst be nim nie jest argumentem do tego co pisałem. Jest opisem tego kim jesteś. Czyli naiwniakiem nie kumającym jak funkcjonuje świat nawet czy ci to przedstawić najprościej jak się da. Głupota albo wyparcie motzno
  • Odpowiedz
@Jabby:

Jakieś źródło tych danych poza Twoim widzimisie?


Dosłownie każde statystyki dotyczące przebiegu choroby u młodych osób?

Poza tym masz pewność że nie masz ukrytych wad układu krążenia czy oddechowego, które mogą sprawić że zamiast "przeziębienia" będziesz mieć rurę w gardle?


Regularne uprawianie sportu od wielu lat, wbrew covidiotą, którzy zamykają siłownie. Mój układ krążenia i oddechowy jest znacznie sprawniejszy, niż przeciętnego człowieka.

Jak zwykle odbicie piłeczki, bo brakuje argumentów *
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szpongiel: no środek przeciwbólowy działa przeciwbólowo, nie jest magicznym remedium na rozwalone zatoki, wady kręgosłupa i tarczą ochronną żeby się kolejny raz nie kopnąć paluchem w kant mebla. ¯_(ツ)_/¯

@zordziu: oczywiście, dlatego jest produktem.
Natomiast coś co leczy chorobę przewlekłą albo nie da się tego tego opatentować bo jest np. substancją naturalną bądź lekiem generycznym, do którego wygasł patent, ma bardzo niewielkie szanse na stanie się produktem.
Ostatnio najlepszy przykład
  • Odpowiedz