Wpis z mikrobloga

@SzotyTv: stare baby, matki z dziećmi oraz seniorzy, czyli wyborcy pisu oraz osoby do których propaganda ma dochodzić w najłatwiejszy sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziwnym trafem brakuje osób młodych, przedsiębiorców oraz innych osób. Przecież rodzina poselska ma dużo krewnych, jakby nie mogli kogoś swojego podrzucić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KruciHegot: mnie to ciekawi jak występujących dobierają. Czy zadają wcześniej jakieś pytania,
@SzotyTv Na mikrofonie nie widzę "kostki" TVP na tym nagraniu. To jest pod Hala Mirowską w Warszawie
Widziałem dziś dokładnie w tym miejscu reporterkę i kamerzystę, byli bez żadnych emblematów, znaczków TVP. Ciekawe czy to oni i specjalnie tak się kryją żeby ich normalni ludzie nie zaczepiali bo to jednak centrum Warszawy
@SzotyTv:
Nie dziwcie się tym ludziom i nie nienawidźcie, bo z ich perspektywy to kiedyś wypłata 2500 zł do ręki była kosmicznymi pieniędzmi, nie było stref przemysłowych ani prostej pracy dla każdego, robiło się w hutach, gdziekolwiek w sumie przy ciężkiej robocie większość pokończyła zawodówki, bywało ciężko bo to były inne czasy, dopiero wchodziliśmy do unii / byliśmy w niej stosunkowo niedługo już.

Dla starszych ta dodatkowa emerytura czy na dzieci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@SzotyTv: ja #!$%@?, aż mnie nosi

(°°

tępe klempy których szczytem kariery było stanowisko ekspedientki w geesie albo szwaczki w zakładzie im. Gomułki, oczywiście w trybie pracy "czy się stoi czy się leży, dwa tysiące się należy"

specjalistki od gospodarki na miarę gadzinówki xD

@WladcaSlimakow:

wtedy też był obowiązek pracy (wpisywano miejsca pracy do dowodu osobistego) i tworzyło się fikcyjne