Wpis z mikrobloga

@zolwik89: teoretykiem w kwestii czego? Zawsze tak się kończy dyskusja jak pojawia się ktoś z pojazdem jeżdżącym 50km/h na manetce w wątku o rowerach elektrycznych. To, że coś ma dwa kolka, łańcuch i pedały, których nie trzeba używać nie czyni go rowerem.
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: nie jedziłem ale widziałem sporo osób na elektrykach. Często jakieś dziadki które nie mają mocy (raz jeden coś mi powiedział chyba "co tak wolno, szybciej!" to jak przyspieszyłem na single speedzie to go wyprzedziłem z pół kilometra ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Spoko opcja jak ktoś chce jezdzić z kimś kto juz ma kondycje a dopiero zaczyna swoją przygode z rowerami. Też są spoko jeśli
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: Mam ebike po konwersji i w tym roku przekechane 1300km wiec sie wypowiem. Do tej pory robilem max 1500km-2000km co roku na szosach, az ze wzgledu na zmiane miejsca zamieszkania trafil sie bardziej pagorkowaty teren i przesiadka na mtb. Lata leca, a mierzyc z gorkami i robic zyciowki juz mi sie nie chcialo, sa inne obowiazki;) dojazd do pracy w droge powrotna konczyl sie niezlym wzniesieniem wiec po tych
  • Odpowiedz