Wpis z mikrobloga

Odpowiedz compensy na kosztorys uwzględniony przez ASO BMW na 25tys.
Rzeczoznawca policzył z 6 plastików na kwotę 3200zl, widząc jedynie fotografie auta przez maila, gdzie Aso po rozebraniu stwierdza uszkodzenia lamp, chłodnicy i całego mnóstwa pomniejszych elementow.

Czyli co? Mam zaplacic teraz z własnej kieszeni 22tysiace?

#ac #autocasco #ubezpieczenia #samochody #motoryzacja
Pobierz Darknes17 - Odpowiedz compensy na kosztorys uwzględniony przez ASO BMW na 25tys.
Rzec...
źródło: comment_16267791841K2GCdUATUKDaQDhbme6Lz.jpg
  • 13
@Darknes17 no nie skarży decyzje, ale ja powiem ci z własnego doświadczenia miałem w kompensie w ubezpieczenie i chłopie ani raz a miałem5 szkód Ani raz nie dostałem odszkodowania #!$%@?ąłem tym całym tą całą firmom i teraz mam w link4 nie ma najmniejszych problemów.
@Darknes17: mi pzu chciało dać 500 zł za uszkodzony zderzak, ze 3x mi przypominali, że mogę już i natychmiast odebrać pieniądze albo mi dadzą na konto; olewałem; gdy w końcu był czas, chyba po roku, oddałem samochód do aso, tam wymienili zderzak, polakierowali, pzu bez zająknięcia zapłaciło blisko 6500 zł
@Darknes17: przeczytaj owu swojej polisy. Jeśli masz wariant kosztorys i amortyzację to nie wiem, czy coś ugrasz, ale możesz próbować. Jak masz naprawę w warsztatach to powinieneś dać do warsztatu i mieć w dupie ile ich wyniesie.

Ale przede wszystkim sprawdź dokładnie jakie masz warunki ubezpieczenia.