Wpis z mikrobloga

@lukszymonk: PO oddaniu 6l krwi PCK przyznaje status Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi, dzwonisz zatem do wybranej placówki i podając swoje uprawniania prosisz o najszybszy termin.
Osoby posiadające status ZHDK muszą być umawiane poza standardową kolejnością.
  • Odpowiedz
@noroko: i rzeczy które nie dla wszystkich są możliwe. Mnie za każdym razem wywalali z krwiodawstwa bo za mało ważę, tak samo każda inna dziewczyna jaką znam i która chciała oddać krew.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
czyli płacenie podatków to za mało żeby być traktowanym jak człowiek...?

@noroko: no @PanMaglev ma za swoje podatki umówioną darmową wizytę, czego byś więcej chciał ( ͡ ͜ʖ ͡) ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noroko: my Zaskuzenie honorowi dawcy jesteśmy nadludźmi ( ͡ ͜ʖ ͡)
A tak serio to chyba była najlepsza decyzja żeby oddawać ile się da żeby cokolwiek od tego państwa dostać jak człowiek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@noroko: oczywiście że to parologiia żeby tyle czasu czekać. Przed Tobą jest jeszcze nieprzutomny menel, którego znaleźli na ulicy i jemu trzeba wykonać badania na które ty musisz czekać nawet i miesiącami
  • Odpowiedz
czyli płacenie podatków to za mało żeby być traktowanym jak człowiek i robić rzeczy które nie dla wszystkich są komfortowe?


@noroko: Tak, a o co chodzi? Jest pan z Partii, albo ktoś z rodziny? Inaczej nie przejdzie, czekaj plebsie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noroko: my Zaskuzenie honorowi dawcy jesteśmy nadludźmi ( ͡ ͜ʖ ͡)

A tak serio to chyba była najlepsza decyzja żeby oddawać ile się da żeby cokolwiek od tego państwa dostać jak człowiek.


@adekad: mi jest smutno bo nie mogę oddawać przez antydepresanty a potem widzę takie komentarze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz