Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
Gdyby jeszcze ktoś miał wątpliwości po co jest ta #pandemia. Warto sobie szczerze zadać pytanie. Co bardziej potrzebuje czego. Zakończenie pandemii paszportów szczepionkowych. Czy wprowadzenie paszportów szczepionkowych trwania pandemii?

"nowa normalność", przed którą ostrzegały szury, a która od dawna była zaplanowana w ramach zlotów w Davos, co można było przeczytać w materiałach publikowanych przez #wef, w #uk wjeżdża już na pełnej ku.wie ( _)

Plans for governing body to make digital identities as trusted as passports

https://www.gov.uk/government/news/plans-for-governing-body-to-make-digital-identities-as-trusted-as-passports

Kolejny krok to cyfrowy portfel powiązany z cyfrową tożsamością oraz #cbdc - cyfrowa waluta banków centralnych. Koniec nawet namiastek wolności dla plebsu.

Ciekawe jeszcze czy aby przejść na nowy system monetarny zostanie wywołany krach poprzez globalny "atak hakerski i blackout", tak jak to niedawno ćwiczone było na zlocie WEF w ramach "Cyber Poligon". Tak samo jak i na kilka miesiący przed faktyczną pandemią ćwiczono "globalną pandemię hipotetycznego koronawirusa typu SARS" również na zlocie WEF w ramach "Event 201", w październiku 2019.

#koronawirus
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaopaK: Sam zacząłeś. Ok. Byłem na 2 protestach, które były śmiechem na sali, są organizowane dalej, ja pójdę jesl isie dołącza naprawdę konkretni ludzie. Ty byłeś na ilu i czy zamierzasz wgl iść?
  • Odpowiedz
@szyryfyry1:
Pewnie że pójdę jak będą organizowane w moim mieście, ale to nic nie da.
Żeby jakikolwiek ruch oporu postał i miał jakikolwiek efekt, potrzebuje charyzmatycznego i rozsądnego przywódcy, natomiasto do protestów w polsce zaraz podłączają się jakieś organizacje które próbują przejąć nad nimi kontrolę i wykorzystać do własnych celów, tak jak było to w przypadku strajku kobiet, który s---------a lewica z lempart na czele.
Twoje krzyki w tłumie naprawde
  • Odpowiedz
@NaopaK: Zgadzam się, ale jak ten mój bunt minie, to nie będę sobie mógł spojrzeć w oczy, że nie zrobiłem kompletnie nic i podałem się bez żadnej walki i między innymi przez moją bierność zostanie wprowadzony totalitaryzm. Strzele sobie w torbę i będzie koniec. To mnie trzyma przy zdrowych zmysłach jeszcze l. Rozumiesz już? A wkirwiam się, jak ktoś bez żadnej walki wie co będzie ale odpuszcza "bo to nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NaopaK: ziarnko do ziarnka...
Nawet jeśli to nic nie da, to może przynajmniej nie zniechęcaj. Bo na czyją to korzyść wtedy działa, hm?
  • Odpowiedz
@szpongiel: Jestem realistą i potrafię dobrze szacować i przewidywać.
Tutaj nie mamy absolutnie żadnych szans. Życie to nie jest bajka, przykro mi ¯\_(ツ)_/¯
Świat zostanie zmieniony nie do poznania i nic na to nie poradzimy
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: byłem wtedy tylko dzieckiem ale nie znaczy, że chciałbym aby to wróciło.
Matka mi już kilka miesięcy temu mówiła - trochę w innych słowach, oczywiście - że ma przy tym całym spierdokowidowie flashbacki ze stanu wojennego. Ogółem globaliści wydają się wykorzystywać okazję, do wprowadzenia globalnej dyktatury na miękko. Takiej rodem z dystopijnych wizji jak serialu Black Mirror, albo książce "Nowy Wspaniały Świat" Huxleya, czy też "Limes Inferior" Zajdla.

Ktokolwiek
  • Odpowiedz
@szpongiel: Paszporty szczepionkowe to nie wymysł naszych czasów. Jeżeli trochę się wysilisz i poszukasz to nagle się okaże, że były wymagane w wielu krajach ponad 100 lat temu. Jedyna róznicą pomiędzy wersją papierową a cyfrową jest taka, że cyfrową trudniej oszukać.

Nie wiem też, dlaczego problemem miała by być cyfrowa tożsamość sama w sobie - kiedyś musiałeś miec układy aby wyrobić sobie paszport i zawsze mógł być on cofnięty z byle powodu. W wersji cyfrowej będzie on po prostu powiązany z innymi usługami. Moim zdaniem powiązanie tego ze szczepieniami to dobre rozwiązanie: wolę brać udział z imprezach, w jakich prawdopodobieństwo zarażenia się jest mniejsze - a brak towarzystwa w postaci wszelkiej maści foliarzy i altmedów to olbrzymi plus.

Globalizacja również mi się bardzo podoba. Własnie dzięki EU mogłem pokazać środkowy palec warunkom życia i pracy w Kartonladzie i wyjechać do kraju w którym są one o wiele lepsze. Jeżeli cztery swobody UE zostaną utrzymane, nie mam żadnego problemu z
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester:

Paszporty szczepionkowe to nie wymysł naszych czasów. Jeżeli trochę się wysilisz i poszukasz to nagle się okaże, że były wymagane w wielu krajach ponad 100 lat temu. Jedyna róznicą pomiędzy wersją papierową a cyfrową jest taka, że cyfrową trudniej oszukać.

Fałszywa analogia. Takie dokumenty nigdy nie były wymagane wewnątrz granic państwa do segregacji na równych i równiejszych. Również nigdy nie było stosowane przerzucenie odpowiedzialności na sektor prywatny za egzekwowanie na miękko niby-nie-przymusu. Albo są te szczepionki obowiązkowe albo nie. Co ma za krętactwo ma być, że państwo to niby nie ten zły, tylko prywociorz? Na dodatek, jak dojdzie do powikłań, to co złego to nie my, przecież sam się zaszczepiłeś - "nikt nie kazał". Aż żal patrzeć, że dojrzała osoba popiera taką manipulację. I to ktoś kto odczuł zabiegi totalitarnego systemu na własnej skórze.
Kolejna fałszywa kwestia w analogii - nigdy nie było takich wymuszeń wobec chorób na tyle relatiwnie mało groźnych co covid.
Polecam szczerze sobie zadać pytanie, ja nie oczekuję ani nawet nie chcę na nie słyszeć odpowiedzi, co jest
  • Odpowiedz