Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
Gdyby jeszcze ktoś miał wątpliwości po co jest ta #pandemia. Warto sobie szczerze zadać pytanie. Co bardziej potrzebuje czego. Zakończenie pandemii paszportów szczepionkowych. Czy wprowadzenie paszportów szczepionkowych trwania pandemii?

"nowa normalność", przed którą ostrzegały szury, a która od dawna była zaplanowana w ramach zlotów w Davos, co można było przeczytać w materiałach publikowanych przez #wef, w #uk wjeżdża już na pełnej ku.wie ( _)

Plans for governing body to make digital identities as trusted as passports

https://www.gov.uk/government/news/plans-for-governing-body-to-make-digital-identities-as-trusted-as-passports

Kolejny krok to cyfrowy portfel powiązany z cyfrową tożsamością oraz #cbdc - cyfrowa waluta banków centralnych. Koniec nawet namiastek wolności dla plebsu.

Ciekawe jeszcze czy aby przejść na nowy system monetarny zostanie wywołany krach poprzez globalny "atak hakerski i blackout", tak jak to niedawno ćwiczone było na zlocie WEF w ramach "Cyber Poligon". Tak samo jak i na kilka miesiący przed faktyczną pandemią ćwiczono "globalną pandemię hipotetycznego koronawirusa typu SARS" również na zlocie WEF w ramach "Event 201", w październiku 2019.

#koronawirus
  • 101
A w taki sposób, że się nie stosowałem do żadnych zaleceń, żadnych obostrzen, myślisz że mają tyle służb, żeby każdego zweryfikować? Ludzie nie znają swojej siły, w taki sposób że byłem na 2 protestach, ale to musi iść wielka siła i do skutku...


@szyryfyry1: I co to zmieniło? xD Ty buntowniku Ty.
Już za późno, plan jest już wdrażany i jeśli będziesz się rzucał to zostaniesz zniszczony przez zaszczepionych, którym wmawia
To że gdyby takich jak ja było więcej to by tego nie bylo


@szyryfyry1: Inżynieria społeczna robi swoje, mass media robią swoje, pieniądze robią swoje. Dezinformacja jest na takim poziomie że przeciętny Kowalski nie wie co jest prawdą a co nie. W jaki sposób go przekonasz że szczepionka może wywoływać skutki uboczne, skoro wszyscy dookoła mówią co innego?
Naoewno nie będę się stosował do niczego co ten rząd wymyśli


@szyryfyry1: Jak wprowadzą obowiązkowe szczepienia i kary za brak stosowania się od 5 do 10k zł to co wtedy zrobisz? ( ͡º ͜ʖ͡º) Podaj mi praktyczne rozwiązanie, w jaki sposób do tego nie dopuścić
@szyryfyry1: Masowe protesty były w sprawie ACTA, były też w sprawie ACTA 2, to przepchnęli po cichu pod inną nazwą i nikt nawet nie zauważył. Władze próbują coś przepchnąć, odczekują pewien czas, próbują ponownie pod inną formą i pod zasłoną dymną innych wydarzeń, aż do skutku. To tak nie działa
mozg masz przetarty i ci sie wydaje ze ludzie juz tylko na covid choruja xdd


@wiem_wszystko: czemu mnie obrażasz i skąd wyciągnąłeś taki wniosek jeśli nie ze swojej dupy? W którym miejscu napisałem że jestem zwolennikiem szczepionek?
@mielonkazdzika: a co my jestesmy jakimiś dzikimi świniami żeby nas banda przypadkowych, wybranych przeważnie przez 1/3 społeczeństwa, oceniała? Od tego jest prawo i jego egzekwowanie żeby jednostki nie nadające sie do zycia w społeczeństwie były odpowiednio izolowane np. przez kodeks karny. A nie przez apke na telefonie w stylu pokemon GO
To wymienic władze, wybrać nowych, ja nie mówię o spacerach jak z Biedka czy Socha, na których byłem b oto jest śmiech.

@szyryfyry1: To pokaż mi partię na którą warto zagłosować ( ͡° ͜ʖ ͡°) aktualnie PIS nie ma realnej opozycji oprócz PO, która też jest #!$%@?.
Im dłużej świnia siedzi przy korycie, tym bardziej się przyzwyczaja. Ludzie którzy dobiorą się do władzy, zacznynają ją przesiąkać i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szpongiel: globalna cyfrowa tożsamość jako fundament pod "czipowanie" to id2020,

Wiem, Miras. Znam temat od co najmniej roku. Jakby co dla innych zainteresowanych
https://id2020.org/
Oczywiście główny partner/sponsor Microsoft oraz GAVI (globalne szczepienia)

a wirtualna waluta jest już w Chinach i to z terminem "przydatności do spożycia".

Nie tylko w Chinach. Odkąd Google się nauczył, że nie ten temat interesuje, podrzuca artykuły. Po kilka tygodniowo widzę z różnych państw. Tzn. gdzieniegdzie już
Pobierz szpongiel - > @szpongiel: globalna cyfrowa tożsamość jako fundament pod "czipowanie" ...
źródło: comment_1626777032mISq7WC5rMDsQa6iqeckGc.jpg