Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 221
Ja pierdziele. Ale od kilku dni łapie zenuncje.

Jako, że posiadam dzieci to jestem na grupach polecających jakieś imprezy, wypady i inne. Nastał okres wakacyjny i rozwala mnie fakt, że ludzie jadący z Górnego Śląska nad polskie morze szukają po drodze noclegu.

Toż to jest strata czasu. Jak nie umiesz jechać autem, jedź pociągiem. Za dzieciaka to jechało się w 5 osób maluchem, bez dróg jak teraz i od strzała nad morze. Stary #!$%@?, ale dojechał.

#dzieci #rodzicielstwo #tatacontent #samochody #motoryzacja #podroze #wakacje
  • 127
  • Odpowiedz
@soadfan:

Za dzieciaka to jechało się w 5 osób maluchem, bez dróg jak teraz i od strzała nad morze. Stary #!$%@?, ale dojechał.


Ech kurła kiedyś to było, mieszkaliśmy w pudełku po zapałkach, jedliśmy piach i karmienie, nikt nie narzekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ivall: Ale wiesz, że te 79zł to za jedną osobę? xD
W Polsce pociąg jest opłacalny co najwyżej jak się w dwoje jedzie, przy 3+ osobach już samochód zaczyna wychodzić lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soadfan: też trochę nie rozumiesz że ludzie podrozuja różnie.

dla mnie nocleg na taki strzał to przesada ale rozumiem, bo jakiś czas temu zrozumiałem ze podrozowanie mozna sobie umilic - zamiast 2 klasy pierwsza, zamiast kanapki z jajkiem schabowy w warsie (tak wiem bogactwo)

jeśli o trase 600km ja wolalbym na strzała ale to nawet niezly pomysł zatrzymac sie w jakims miescie po drodze i poczillować na luzie
  • Odpowiedz
@soadfan: no wlasnie z dziecmi czesto tez jechalo sie wowczas z noclegiem. Przynajmniej jak byl tylko jeden kierowca.

Fakt ze dzis jest wiekszy komfort w nowszych autach, ale tez czesc osob ma juz pelnoletnie pojazdy i codziennie tez jezdzi tylko krotkie odcinki. Takze jazda "na raz" z poludnia nad morze bylaby dla takiego kierowcy ogromnym obciazeniem. Dobrze ze ludzie maja tego swiadomosc i nie ryzykuja bezpieczenstwa swojej rodziny ani innych
  • Odpowiedz
Toż to jest strata czasu.


@soadfan: #!$%@?. Dwa lata temu miałem objazdówkę po Polsce - i jeden z etapów to była podróż ze śląska nad morze - pojechałem na raty z noclegiem w Poznaniu. Zjadłem rogali, pooglądałem miasto i wyspany pojechałem dalej zamiast jak zjeb siedzieć 10h (jazda zgodna z przepisami) w aucie.
  • Odpowiedz
@wrobel7: czesc kierowcow omija drogi platne i trasa jest dluzsza oraz jedzie sie wolniej.
@bukimi: nie kazdy chce lezec na plazy. Czesc woli pozwiedzac, przynajmniej w czesc dni.
No i nie kazdy chce jechac do duzej meijscowosci, tylko woli jakies zadupie. Wtedy plaza pusta, ale i wszedzie daleko.
@ivall: @Sefira: dolicz koszty transportu na miejscu. W tym jak chesz pozwiedzac to wynajmu auta na
  • Odpowiedz
@soadfan: pewnego pieknego razu walnalem 1200km na raz z 3 latkiem i 3 mc bobasem, przez korki u wypadki zeszlo ok 18h jazdy. Nigdy wiecej.
Pojutrze robie 1050km, ale sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz