Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
Pięknie się sprawa rozwija. Potencjalny morderca ot tak sobie jeździl po Warszawie i w końcu kogoś dopadł, a polska milicja jak zwykle jaja wywalone.
Te kundle nadają się tylko do lapania dzieciarni z ziolem i bronienia kaczafiego.
https://www.facebook.com/201589477009101/posts/1201767013658004/?app=fbl
#warszawa #bekazpolicji #samochody
boskakaratralalala - Pięknie się sprawa rozwija. Potencjalny morderca ot tak sobie je...

źródło: comment_16267098014KaB20r6J7Vaqx6nqBtAkj.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: MJN albo jest świetnie poinformowane i mają już wszystkie ustalenia biegłych i prokuratora, albo bardzo lubi przegrywać procesy, bo bardzo śmiało sobie poczynają w tych publikacjach, pomijając, że językiem godnym Super Expressu.

Pomijając, że nie wiem, co to za "influencer" o którym internet nie słyszał poza artykułami o powyższym wypadku, xD Nie każdy losowy banan to gwiazda internetu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Warzywo: ale tu nie chodzi o żadnego banana, tylko o ogólne przyzwolenie na takie zachowania. Zdebilone społeczeństwo nie widzi nic złego w jeździe ponad limity i to w środku miasta, a policja ma to totalnie gdzieś. Przez to czarno na białym widać, że giną ludzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Heyolok: a co ma prawo do tego? W Polsce od dawna mamy całkiem niezle prawo, jednak nikt go nie egzekwuje.
Systekowe zezwalanie na mordowanie jest efektem pobłażania, a nie konkretnych przepisów. Każdego roku w Warszawie giną dziesiątki pieszych, bo kierowcy jeżdżą po chodnikach. Co roku giną ludzie, bo władza ma w dupie to, że w mieście nikt nie stosuje się do ograniczenia 50km/h. A dlaczego ma w dupie? Bo jak
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: no co, nie znałem tego przepisu, dzisiaj się dowiedziałem ;) art 26.

A co mam nie podchodzić do sprawy z humorkiem, bo ktoś na drugim krańcu polski zginął, ktoś kogo nigdy nie widziałem, nie widzę i nie zobaczę? Osoba która jest mi bardzo obojętna? Dej spokoj, było, zdarzyło się ale nie widzę powodu bym miał się smucić. Szkoda dziadka, ale coż.. jego rodzina niech się smuta. Codziennie ginie tysiące
  • Odpowiedz