Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj: I need a hero jest moim zdaniem lekką ironią z tego poszukiwania superbohaterów w naturalnym życiu. Choć fakt, brzmi trochę jak "Gdzie ci mężczyźni, orły sokoły herosy".

Tekst który jest największym rakiem jest natomiast ten od Honoraty Skarbek:

Nie powiem jak

Masz kochać mnie

Lecz chcę to czuć

Być pewna, że wiesz

Czego potrzebuję dziś

Chcę żebyś zaskakiwał mnie

Nie powiem jak

Masz mi to dać

Lecz chcę to czuć
  • Odpowiedz
@knur3000: XDDDD co za p0lka obrzydliwa, tekst idealnie wpisuje się w schematy działań hipergamicznych bestii. Masz mi to dać, choć sama nie wiem co, zaskocz mnie, kobietą jestem XDDD i jeszcze te prezenciki co se przegląda od kukolda hahahhah mistrz

a ona co mu da? SIEBIE XD

  • Odpowiedz
przecież p0lskie raperzyki i zagraniczne to samo wysrywają w drugą stronę w stylu ,,modelki z LA, Berlina" ,,nie jestem twoja liga mała" itd. ¯_(ツ)_/¯


@technojezus: no tak tak, jest ogólnie takie zjawisko już zbadane naukowo, że teksty stają się coraz prostsze. Gość spisał tysiące tekstów najpopularniejszych piosenek od lat bodaj 70 aż do 2010 powiedzmy. Później kompresował je do .rar i okazało się, że im nowsze teksty tym statystycznie bardziej się
  • Odpowiedz
A tak po ludzku to muzyka pop jest coraz bardziej dla debili xD


@swiety_spokoj: to nie prawda. Jak się weźmie teksty choćby Ariany, Billie czy Taylor to stoją na niezłym poziomie, często pracują nad nimi profesjonaliści. A dawniej pop w wykonaniu The Beatles czy wczesnej ABBY to miał teksty żałośnie głupie w stylu "shake it now baby now" albo "she loves you ye ye ye ye ye"
  • Odpowiedz
ale właśnie to trochę boli


@jamnikwbluziezkapturem: Na pewno nie boli jej gdy liczy pęgę. Julkowe teksty się sprzedają, Sanah robi hajs jakiego praktycznie teraz nie robi żadna wokalistka w Polsce jest w ścisłym topie.

Muzyka pop ma to do siebie, że jest popularna. Ambitne skomplikowane teksty zahaczające o wyższe tematy nie mają szansy stać się popularne i się nie sprzedają. A na pewno nie sprzedadzą się tak jak proste teksty trafiające
  • Odpowiedz
nawet taka rebelka jak Agnieszka Chylińska


@Phyrexia: Rebelką to ponoć była kiedyś. Teraz to ona jest systemowa. Stałe miejsce w programach typu "Voice of Poland" chyba świadczą o tym, że jednak nie "rebelka"?
  • Odpowiedz