Wpis z mikrobloga

  • 37
Thunder Mt. Longhorn. Idziemy na rekord długości.

W komentarzu zdjęcie całego krzaczka.

Będzie co #gotujzwykopem już za jakieś 2-3 tygodnie :-)

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #chilizgobim zrobiłem mały przegląd roślin i będę wrzucać w najbliższych dniach. Pytanie tylko co wolicie jedną dużą relację na 150 postów, czy pojedyncze wrzutki z poszczególnymi odmianami.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #rolnictwo #ostrezarcie #przyprawy
gobi12 - Thunder Mt. Longhorn. Idziemy na rekord długości.

W komentarzu zdjęcie całe...

źródło: comment_1626628802jqGhwX5VkG8vXnYeULIRnx.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@gobi12: tu jest właśnie widoczny brak rozwoju mikrobloga pod kątem takich wątków dla hobbystów. Brak galerii, zdjęcia źle poobracane, dyskusja do np. 3 zdjęcia jest 49 wpisów niżej, filmy z YT idą przez jaccepte i się wieszają... Szkoda trochę. Ja bym dawał pojedyńcze wrzutki bo łatwiej potem coś znaleźć, bo szukajka też jest zje... No comment
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: :D Zrobiłem dziś blisko setkę fotek ;p

@HansLanda88: A jaki smaczny :D

@polutt: No niestety. Z drugiej strony posty na grupkach na Fb to już w ogóle giną w mroku dziejów. Będę chyba wrzucał jakąś ogólną relację, a w tygodniu wrzutki z ciekawymi odmianami, nawet jeżeli jakaś fotka się powtórzy to mam nadzieję, że mi obserwujący wybaczą :)

@Rumeq: Bardzo gruba łodyga jak
  • Odpowiedz
@gobi12: Ja również będę po stronie rozbitych wpisów danej sekcji/odmiany/efektywności. Kategorie można mnożyć w nieskończoność. Przy Twoim areale trudno chyba utrzymać równe poziomy zainteresowania niepopracańców ;)
  • Odpowiedz