Wpis z mikrobloga

Po dłuższej pracy i korzystania z ios7 muszę stwierdzić ze może nie ma jakiś wodotryskow i nowości jak to u konkurencji typu jakieś gesty ze przewijanie w powietrzu etc, ale za to dopracowali naprawdę i dopiescili system. Wszystko chodzi jak burza, aplikacje dostosowane do iOS to juz w ogóle teraz miodzio dla mnie. Na plus ze wszystko teraz pod ręka jest i bardzo intuicyjne. Nawet jest to co sobie wyłączyłem i chciałem żeby było ale myślałem ze nigdy tego nie zrobią bo nikt tego pewnie oprócz mnie by nie chciał. A mianowicie włączenie yt i zablokowanie telefonu. Co wcześniej powodowało zatrzymanie filmiku. A teraz wręcz przeciwnie, blokuje i nadal słychać ścieżkę audio. A wiadomo ze do słuchania muzyki najcześciej tak robiłem. Ale wtedy nie mogłem blokować tel i czasami coś tam sie wcisnęlo albo coś. No i dochodzimy do największej bolączki jaka była to właśnie interfejs graficzny. O dziwo jakoś udało mi sie przyzwyczaić i nie jest złe, prawie zapomniałem jak to wcześniej wyglądało. No i na plus rownież ukryte rodzynki które naprawdę bardzo sie przydają w życiu. Naprawdę aktualizacja na plus. Wcześniej aż takich różnic nie zanotowałem. Ot po prostu aktualizacja i nic wiecej. Co wiecej jedynie co mi brakuje aby była możliwość szybkiego udostępniania jak przeglądam np fotki przez whatsappa tak jak jest na andku, niestety nie jest obsługiwany z tego co zauważyłem w udostępnianiu jak klika sie na zdjęciu w galerii:/ no i nie wiem czy wcześniej było, ale teraz nie ma pokazu slajdów :/ albo ja nie umiem ich włączyć :/. Ale za to whatsapp zrobił w końcu to ze można wysłać na raz kilka zdjeć. To tez na plus. Jeszcze brakuje mi opcji ze jak ktoś odpowiada np ok. Żeby mi nie przysyłalo komunikatu na whatsapp i nie zaznaczalo jedynki ze mam nieprzeczytane. Albo niech juz chociaż będzie ten komunikat dźwiękowy. Ale niech mi nie zaznacza jedynki. Powinna być możliwość wyboru takich wiadomości. Jak np ok albo dobra. Np często kończąc czy informując o czymś rozmowę. Po prostu robię coś innego. A potem zawracanie głowy np w pracy. Ktoś napisał wiec potem patrzysz a tam odpowiedz ok. Oczywiście ze sie spodziewam i w 90 procentach sie nie mylę. Ale jednak jest to dla mnie uciążliwe. Bo sprawdzam a może jednak to co innego lub mówi ze nie czy coś. wiec lepiej na wszelki wielki żeby mieć spokój sprawdzić. No i to chyba na tyle tak na gorąco. Chociaż i tak watpię żeby ktoś tutaj jeszcze te wypociny czytał :D

#ios #ios7 #apple #whatsapp
  • 7
A mianowicie włączenie yt i zablokowanie telefonu. Co wcześniej powodowało zatrzymanie filmiku. A teraz wręcz przeciwnie, blokuje i nadal słychać ścieżkę audio.


@porque: U mnie nie działa :(((( Razem z zablokowaniem telefonu przestaje odtwarzać film. Korzystasz z aplikacji YouTube'a?
@tiksiu: chyba działa to z chromem. Jak zoblokujesz, przestaje grać muzyka lub jak zminimalizujesz. Musisz po prostu przeciągnąć od dołu palcem i zrobić play. Bo juz w tytule powinna być nazwa filmiku z yt. Bo z apki yt chyba sie tak nie da :/