Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Bezbecja prawackich dowcipów nie zaskakuje


@kuroszczur: czasami jest to "humor", a czasami "poważny argument", jedno jest wspólne dla homofobów - oskarżają homoseksualistów o "obnoszenie się z seksualnością" a sami nie potrafią pogadać na temat homoseksualizmu bez wspomnienia o gównie czy dupie, po prostu nie mogą się powstrzymać xDDD

kiedyś gadałem z takim znajomym znajomego i spytałem czemu uważa, że nie powinno być legalnych państwowych małżeństw jednopłciowych to ten zaczął gadać, że
kiedyś gadałem z takim znajomym znajomego i spytałem czemu uważa, że nie powinno być legalnych państwowych małżeństw jednopłciowych


@ananasowy: Bo nie powinno być. Im mniej państwa w dobrowolnych umowach międzyludzkich, tym lepiej. A gdy państwa nie będzie w ogóle to już w ogóle świetnie. Polecam agoryzm
@Darson666 mnie też to jakoś specjalnie nie śmieszy. To wykop, tu 3/4 kontentu to bezbeki i wrzucane do porzygu te same memy, ale nic nie wywołuje takiego oburzenia jak żarty (a już na pewno te niskich lotów) z homoseksualistów¯_(ツ)_/¯i tym sposobem żart wleci w gorące, a tak to by przepadł gdzieś wśród innych wpisów