Wpis z mikrobloga

Wybaczcie mi w temacie medytacji, czakr, yogi jestem zielony!
Ale mimo to zaczynam się tym interesować. Cały czas wydaję mi się że życie to coś więcej.
Jak poczytam o starożytnych rytuałach, szyszynce czy projekcji astralnej aż się chce coś praktykować.
Ale z drugiej strony czyta się o New Age i jakie to wszystko jest złe. O opętaniach przez medytację jak i że joga otwiera czakry w których zamieszkuje demon, po to by nas zniewolić. :) Itd itd. Sam już nie wiem co o tym myśleć.

#przemyslenia #medytacja #newage #yoga #religia
Pobierz Lujaszek - Wybaczcie mi w temacie medytacji, czakr, yogi jestem zielony!
Ale mimo to...
źródło: comment_1626588591XfzrIG0jzcxcFLk6YJvTtV.jpg
  • 5
@Lujaszek: zdarza się podobno depersonalizacja i derealizacja u niektórych, ale to jak przeholujesz i zaczniesz medytować godzinami codziennie, i jeszcze masz predyspozycje psychiczne do takich stanów

moim zdaniem jak sobie pomedytujesz 15-20 min dziennie to nic się nie powinno stać :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lujaszek: Przechodziłem przez temat opętań. Interesowałem się nim mocno latami jeszcze za czasów szkolnych. Słuchałem mnóstwo wykładów o tym (raczej środowisk chrześcijańskich). Fajny straszak i faktycznie bardzo mocno działa. Ale tylko jako straszak. Ciężko by było moje wszystkie przemyślenia na ten temat przelać w pigułce w komentarzu, ale okazuje się że na kanale Śmiem Wątpić jest bardzo fajny odcinek właśnie o opętaniach. Myślę, że bardzo dużo Ci to wyjaśni i zauważysz,
JamKarzeu2 - @Lujaszek: Przechodziłem przez temat opętań. Interesowałem się nim mocno...
Jak poczytam o starożytnych rytuałach, szyszynce czy projekcji astralnej aż się chce coś praktykować.

Ale z drugiej strony czyta się o New Age i jakie to wszystko jest złe. O opętaniach przez medytację jak i że joga otwiera czakry w których zamieszkuje demon, po to by nas zniewolić. :) Itd itd. Sam już nie wiem co o tym myśleć.


@Lujaszek: 90% religii oraz tego typu materiałów nie ma na celu twojego