Wpis z mikrobloga

Może zacznijcie słuchać autorytetow i medyków zamiast szurów w internecie.


@ks2m: Dokładnie, nie dośc, że są już zaszczepieni i co najważniejsze bezpieczni, to nadal noszą maseczki w obiektach zamkniętych. Prof. dr hab. n. med. ma z nich bekę xD
  • Odpowiedz
@Conscribo:

Najśmieszniejsze jest to, że gdy ludzie mówią o tym, aby znieść maseczki dla zaszczepionych to szury się budzo i mówio że tak nie wolno, że nie wolno ograniczać tych niezaszczepionych xDD

A co w tym według ciebie takiego śmiesznego?
  • Odpowiedz
@Conscribo:

: A po co mają zniknąć, skoro dalej istnieją szury które nie chcą się zaszczepić?

No ale pan minister obiecał że znikną jak zostanie wynaleziona szczepionka. Więc dlaczego nie zniknęły?

Ciągle uchylasz się od odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Conscribo:

Bo ludzie się nie chcą zaszczepić?

Kolego, proponuję jeszcze raz przeczytać ze zrozumieniem wypowiedź ministra. Minister obiecał że maseczki zostaną wycofane gdy zostanie "wynaleziona szczepionka".

Nic nie mówił o tym ile osób
  • Odpowiedz
@szybki_lolo: w sensie że minister obiecał że nie będziemy nosić maseczek jak zostanie wynaleziona szczepionka. Jeżeli chcesz to ci to mogę jeszcze powtórzyć dużymi literami.

Szczepionka została wynaleziona, a dalej musimy nosić maseczki.

W którym momencie gubisz wątek?
  • Odpowiedz
@Conscribo:

Ehh, nawet nie chce mi się produkować... Ty wiesz swoje, ja wiem swoje.

Wiesz dokładnie to co ja – że minister kłamał. Szczepionka wynaleziona a dalej musimy nosić maski.
  • Odpowiedz
@szybki_lolo:

zdania mają kontekst,

Aha, rozumiem, jesteś tłumaczem i interpretatorem słów ministra Szumowskiego.

Tłumaczysz co poeta miał na myśli, bo to co powiedział, to nie znaczy to co miał
  • Odpowiedz
@Conscribo:

Zacznijmy od tego, że Szumowski już nie jest ministrem, także nie wiem po co się nim tak jaracie cały czas xd

Zacznijmy od tego, że po pierwsze nawet byłego ministra tytułuje się tytułem "minister" i jest to ogólnie przyjęta forma grzecznościowa.

Po drugie nie od tego zaczęła się dyskusja, wróć do pierwszego komentarza i przeczytaj jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@ks2m: co jak co, ale maska w komunikacji czy w sklepie jest zajebistym pomysłem szczególnie dla obrzydliwych dziadów, którzy kaszlą bez zasłaniania japy
  • Odpowiedz