Wpis z mikrobloga

@tomen150: jak suwnica się popsuję, to wtedy wyśle kogoś na kurs konserwatora suwnic ?( ͡° ͜ʖ ͡°) a raczej jak ktoś ją naprawi bez uprawnień i się ona nagle #!$%@? i to przez naprawiacza i pip zacznie pukać do bram firmy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Smol_PP zapytaj tysięcy ludzi w zakładach co zabawne na suwnice czy wózek to koszt uprawnień jest śmiesznie mały, ale dużo myśli że jest wyszkoli pracownika to zaraz ucieknie do innej firmy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomen150: Nie. Nie zrozumieliśmy się chyba.
To, że zakład nie wysyła na szkolenia to jestem w stanie zrozumieć.
Nie mogę za to zrozumieć dlaczego pracownik bez uprawnień używa sprzętu którego nie powinien.
Co kieruje pracownikiem, że zgadza się jak mu Janusz powie, że ma pracować na sprzęcie na który nie ma uprawnień zamiast mu powiedzieć, że bez uprawnień nie będzie używał suwnicy czy widlaka?

@Smol_PP to fakt, u nas to inna mentalność, facet co nas szkolił mówił że w Niemczech nawet nie dopuszczają myśli żeby kupić maszynę i nie przeszkolić ludzi.
Tutaj mało kto się wychyla ze nie będzie robił bez uprawnień bo przed zakładałem czeka 20 na jego miejsce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomen150: Ja bym mógł wylecieć dyscyplinarnie gdybym używał maszyny/pojazdu/sprzętu bez uprawnień.
To jak w Polsce jakbyś miał wypadek podczas wykonywania pracy na maszynie/sprzęcie na który nie masz uprawnień to ZUS taki chętny do wypłaty odszkodowania? Nie sprawdzają czy w ogóle powinieneś używać tego sprzętu?

mało kto się wychyla ze nie będzie robił bez uprawnień

No ale jak Janusz zatrudnia bez uprawnień i nie ma ochoty robić uprawnień to przecież nie powinno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@s3v3n: Przesrane. Nie zazdroszczę, ale wydaje mi się, że to pracownicy się głównie przyczynili do takiego stanu rzeczy w Polsce. Janusze tylko to wykorzystują.
A u mnie właśnie manager łaził po hali i rozdawał wszystkim wodne lody owocowe, bo gorąco dziś deko xD.

@tomen150: Btw na jakich dużych suwnicach pracujesz, mój ojciec był mechanikiem suwnicowym, też czasem na nich jeździł. Tylko że to nie były olbrzymie suwnice przy porcie tylko raczej mniejsze( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Berciquez: jak mają w domu siedzieć i robić to samo ale słuchać jeszcze narzekania żony to chyba lepiej w pracy przy kolegach ten czas spędzić.