Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak w XXI wieku wszystko aż trzeszczy od seksu, filmy, seriale, muzyka, książki, gry, programy telewizyjne, wszystko. A w ramach kontrastu stoisz gdzieś tam ty, 24-letni prawiczek któremu trudno uwierzyć, że to co ma w spodniach służy do czegoś więcej niż do sikania. Bo przecież to jest tylko do sikania, prawda?
Mało rzeczy tak bardzo podkopuję jakąkolwiek pewność siebie młodego mężczyzny.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #blackpill
NiebieskiGroszek - Niesamowite jak w XXI wieku wszystko aż trzeszczy od seksu, filmy,...

źródło: comment_1626460610Dk38NxtsMPo2bRBN4Lbcz3.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@merti:

Wiesz ile chłopa żyje w prawictwie i jakoś nie narzekają


No ilu? Poważnie pytam. Bo znaczna większość ludzi na tym świecie seks uprawiała albo chciałaby uprawiać. Ludzie, którym całe życie mija bez jakiegokolwiek zbliżenia z kobietą i nic sobie z tego nie robią to jakieś nieliczne wyjątki od reguły. Zresztą dopiero co sam pisałeś, że każdy przecież prędzej czy później sobie kogoś znajdzie i gdzieś zamoczy.

żyją np pracą i
  • Odpowiedz
@NiebieskiGroszek: Mordo nie ma co się załamywać ja miałem tragiczne początki od każdej laski kosza dostawałem ale człowiek się uczy na błędach trzeba próbować teraz mam już za sobą 11 związków w 12 jestem już ponad rok i chyba w końcu załapałem o co chodzi w tej gierce zajęło mi to jakieś 10 lat po prostu wyjdź do ludzi i próbuj nie ma co się rozczulać nad sobą
  • Odpowiedz
No fajne powiedzonko, ale powiedzonka powiedzonkami, a rzeczywistość rzeczywistością


@Kozikiewicz: Ono jest prawdziwe. Potwora znajdzie. Ale czy potwór znajdzie otwór - raczej nie.

No i kisne jeszcze z tego typowego "po prostu zostań aseksualistą, bro"
  • Odpowiedz
@JohnShelby: no to rób to ręką, zakończ związek - czemu jednak tego nie robisz? Wiadomo, że ruchanie czy związek to nie remedium na wszystko, ale bardziej normickiego gadania od tego co wypisujesz w tym wpisie chyba nie może już być XD
  • Odpowiedz
Tru, sam zaruchalem w wieku 25 lat i może świat się nie zmienił ale jakieś takie ciśnienie spadło, pewność siebie wzrosła (to największy plus), znajomi zaczęli mnie trochę inaczej postrzegać i przy tematach związkowych przestałem być w końcu teoretykiem xD
  • Odpowiedz
@NiebieskiGroszek: owszem, świat oszalał na tym punkcie i dlatego seks stał się towarem. trzeba mieć wyjątkowo mocną psychikę, albo być np. demiseksualnym jak ja. Wtedy Cię specjalnie to nie rusza, bo od seksu cenisz sobie bardziej uczucie, a wiadomo, że w takich reklamach o uczuciu nie ma mowy.
  • Odpowiedz