Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak w XXI wieku wszystko aż trzeszczy od seksu, filmy, seriale, muzyka, książki, gry, programy telewizyjne, wszystko. A w ramach kontrastu stoisz gdzieś tam ty, 24-letni prawiczek któremu trudno uwierzyć, że to co ma w spodniach służy do czegoś więcej niż do sikania. Bo przecież to jest tylko do sikania, prawda?
Mało rzeczy tak bardzo podkopuję jakąkolwiek pewność siebie młodego mężczyzny.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #blackpill
NiebieskiGroszek - Niesamowite jak w XXI wieku wszystko aż trzeszczy od seksu, filmy,...

źródło: comment_1626460610Dk38NxtsMPo2bRBN4Lbcz3.jpg

Pobierz
  • 37
@NiebieskiGroszek:

Mało rzeczy tak bardzo podkopuję jakąkolwiek pewność siebie młodego mężczyzny.


Prawda. Osoby, które nigdy takiego stanu nie doświadczyły często rzucają glupimi kometarzami "no ale co Ci da to włożenie kawałka mięsa w kawałek mięsa, przestań to idealizować, bez tego można życ" nie zdając sobie nawet sprawy, jakie poczucie wyobcowania i oderwania od realiów prawdziwego życia zaczyna w pewnym wieku towarzyszyć pozostawaniu prawiczkiem.
@merti:

jeżeli to będzie temat przewodni twojego życia (sex) to tak - podkopywać będzie twoją pewność. Drugą odpowiedź znasz więc nie piszę...


uwielbiam to normickie gadanie.
Nigdy nie miałem jakiegoś ciśnienia w tych sprawach. Jednak trudno żyć całe życie w celibacie, gdy na każdym kroku ktoś albo gada o związkach, kiedy jesteś bombardowany seksem ze wszystkich stron. Pomijając piramidę Maslova i fakt, że potrzeba bliskości to jedna z ludzki potrzeb, to
@NiebieskiGroszek: Już nawet o seks nie chodzi. Przez trzydzieści parę lat nigdy nie udało mi się poderwać żadnej dziewczyny/kobiety. Zawsze był ten lepszy, zawsze. Mogę tylko patrzeć na szczęście innych ludzi tak jak bezdomny przez szybę na jedzących do syta w drogiej knajpie szczęśliwców. Rówieśnicy już dawno pozakładali rodziny, ja nawet nie wiem jak zagadać di kobiety. Lata lecą, a wujostwo i kuzynostwo patrzy na mnie jak na dziwaka i nawet
CulturalEnrichmentIsNotNice - @NiebieskiGroszek: Już nawet o seks nie chodzi. Przez t...

źródło: comment_1626462377Y8w0lYnjeanXd8dQ6xeIuz.jpg

Pobierz
@Kozikiewicz: no i ?? Wiesz ile chłopa żyje w prawictwie i jakoś nie narzekają, bo żyją np pracą i znajomymi, kolegami?? i to na całym świecie... Tylko kraje rozwinięte mają ciśnienie na sex, reszta poza tą medialną nagonką żyje swoim życiem i na na dwoje babka wróżyła - albo trafio albo nie trafio na drugą połówkę. I inne powiedzenie:

Każda potwora znajdzie swojego amatora ;)
@dzej___dzej: ale pamiętaj ze niski statut społeczny sprzyja rozmnażaniu, a ich jak najbardziej nie obchodzą media, bo skąd maja je mieć. Cywilizacja nie sprzyja rozmnażaniu. Można śmiało powiedzieć że sama się zniszczy, a po niej przyjdzie "wiocha" że tak brzydko nazwę

@ZaalMaut: żadna brzydka dziewczyna nie ma większych szans od brzydkiego chłopa ¯\_(ツ)_/¯