Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy Wy tez macie coś takiego, że czujecie pociąg do osoby poznanej przez internet? Jestem w związku od kilku lat ale poznałem pewna dziewczynę przez internet i pisze z nią 24/7. Oprócz pisania są oczywiście jeszcze wielogodzinne rozmowy na kamerze. Trwa to już ponad 3 lata. Rozumiemy się bez słów. Gdy jestem ze swoją dziewczyna myśle tylko o tej drugiej, co robi. Coraz mocniej zastanawiam się czy podjąć ryzyko i rozstać się ze swoją dziewczyna i spróbować coś z ta druga. Obawiam sie jedynie ze życie prawdziwe by mocno zweryfikowało i nie byłoby już tak kolorowo i bym żałował, ze rozstałem się z dziewczyna. Poradzicie Mircy? #milosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f1797daff2b5000bc32605
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
Juliusz Cezar bzykał Kleopatrę: Magia tej osoby może wynikać właśnie z tego że nie znasz jej do końca, więc możesz idealizować jej pewne cechy. Poza tym nie znasz jej na co dzień. Kontaktujecie się ze sobą jak macie czas i intencję ze sobą pogadać. Omijają was przez to kłótnie i spięcia. Poza tym macie pewnie w tej relacji wiele luzu, właśnie z powodu braku problemów. Uważam jednak że to nie fair