Wpis z mikrobloga

Kiedy jesteś bardzo brzydki #rozowypasek na tyle, że nawet te miłe, spokojne chłopaki trzymają się z daleka, więc się wkurzasz i zbierasz dużo hajsu na operację nosa i policzków, po czym zadowolona że to już dzwonisz, aby zapisać się na konsultację do dobrego chirurga z nadzieją, że może do końca przyszłego roku przestaniesz być pasztetem.

No i bardzo miła pani mówi ci, że jak najbardziej, pierwszy termin konsultacji to marzec 2023 roku, następnie operacja po 6-8 miesiącach od konsultacji.

I tak to się będę bujać jeszcze trochę z brzydką gębą xD

Pociesza mnie jednak fakt, że przed trzydziestką będę zrobiona, więc może jednak znajdzie się miejsce dla bezdzietnej lambadziary na rynku matrymonialnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #chirurgiaplastyczna
  • 42
@imkazea: Mogłabyś wstawić jakieś zdjęcia przed/po tego co chcesz sobie zrobić? Bo ogólnie to trudno mi uwierzyć, że takie zabiegi mogą znacząco coś poprawić, z tego co widziałem to tylko chirurgia szczękowa drastycznie poprawia wygląd. Chyba że masz taki naprawdę wielki, kartoflany nos xD Ale z tego co napisałaś to nie sam nos jest problemem.
@imkazea: Gdybym miał wybór, było by to bardzo nisko na liście hierarchii wymagań. Wszystko inne równe, to pewnie wybrałbym osobę niższą, przyznaję.

Ale nie odpowiedziałaś mi na pytanie.
@OstatniRomantyk: Bycie zimną suką z tindera odpada, mój charakter mi na to nie pozwala, poza tym mimo wszystko wierzę w bratnie dusze i inne takie staroświeckie sprawy, więc pewnie będę czekać ʕʔ

@AnimusAeger999 może wstawię za te 2-3 lata po operacji, na razie nie mam odwagi ;) ogólnie kształt szczęki mam ok, ale u mnie wszystko przykryte jest naprawdę dużymi policzkami, a nadwagi nie mam. Jako dziecko
@imkazea: źle myślisz, strasznie negatywnie podchodzisz do tego wszystkiego. Trochę optymizmu, znam kobiety około 50, które skaczą po bolcach 20-30 latków regularnie. Także Twoje argumenty o starości są mocno nietrafione xD
No, ale nie ma co wizjonerstwa tutaj uprawiać, pożyjemy, zobaczymy.
Z fartem elo.
@imkazea:
OK, czyli wymagania:
- miły
- spokojny
- krótkie włosy
- czysty

To spełniam je. :)

Hajs nie duży, ale powyżej średniej i sporo oszczędności, twarz nie mam pojęcia, nie wiem jak ocenić.
@JANIEZOLTY: Za gramananicą jednak bym się bała trochę. W Polsce praktycznie też mogłabym zrobić nos w przeciągu maksymalnie pół roku, ale zapisałam się do jednego z najlepszych chirurgów w Polsce, jeśli chodzi o nosy, bo robi je naturalnie ładne. A tak u większości to są nosy malutkie i zadarte, jak u lalek Barbie. Takiego nie chcę, więc muszę czekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Hissis tak już mam,
@imkazea: Jakbyś się teraz oceniła tak w skali 1-10? Bo ja widziałem jak ludzie zakladali fejk konta na tinder z takimi pasztetami poteznymi i mieli 99+ adoratorów wiec hmmm, w moim mniemaniu wyolbrzymiasz bardzo.
@JohnyDraska2 takie mocne 3/10, w porywach do 4. Jeśli nie ma się jakiejś poważnej wady typu progenia czy sporej otyłości to myślę, że to jest taka graniczna ocena ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdaję sobie sprawę z tego, tindera też miałam, miałam dużo par i czasem nawet obiektywnie faceci 8/10 pisali, ale co z tego skoro chcieli mnie tylko na raz, a że brzydka to pewnie łatwa i ogólnie
@JohnyDraska2: 5/10, ale jeśli uda mi się wypracować sylwetkę (chociaż smukłą łanią nigdy nie będę, taka budowa xD) i dołożę makijaż to myślę, że 6/10 osiągnę. I to mi całkowicie wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OstatniRomantyk: Skoro u Ciebie problemem są tylko uszy, to chyba nie jest aż tak źle? Ja uważam że nigdy nie jest za późno. Teraz można się skupić na samorozwoju, hobby itp. Jest łatwiej i jest spora motywacja, kiedy ma się świadomość że jeszcze kilka lat i będzie lepiej. Później można nadrabiać to, czego nie mogło się mieć przez wszystkie lata. Poza tym lepiej poczekać kilka lat niż nie zrobić tego nigdy
@OstatniRomantyk: zęby to mały problem, który da się bez problemu rozwiązać, a wybielanie nie kosztuje dużo, więc nawet przy niskich zarobkach można odłożyć w pół roku-rok taką kwotę (zależy od sposobu wybielania), a białe zęby naprawdę dużo dają. A konsultowałeś to z kimś czy po prostu stwierdziłeś, że z twarzą jest coś nie tak i koniec?
Co najważniejsze - przy pomocy pieniędzy nie znajdziesz znajomych, ani tym bardziej przyjaciół.
Ja nie