Wpis z mikrobloga

@pablooooo: Nie, nie żyjesz w takim kraju, po prostu jesteś #!$%@? który nakręca się toksycznością i dehumanizacją. Polska zaoferowała pomoc strażaków, wyraziła solidarność. Wszystko to co robią kraje między sobą od lat. Ty sobie dałeś wmówić, że A ZA PISU TO... i teraz żyjesz i oddychasz każdego dnia tym jadem, kwasem, który zżera twój umysł nienawiścią każdego dnia.
@antyfoliarz: Ty się dobrze czujesz? Kraje między sobą od lat w ramach pomocy wysyłają obrazki postaci z bajek na łódce, czyli robią dokładnie to co zaprezentował autor wpisu i to co skomentowałem? No nie wydaje mi się… poza tym bardzo ładnie nam siebie opisałeś i przedstawiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo mój komentarz akurat z pisem nic wspólnego nie miał, a bardziej z kościołem
Jakie to jest #!$%@? smutne… a dokładniej to zajebiście smutne jest to, że żyje w kraju, gdzie teraz siedzę, patrzę na to foto, czytam opis i ja autentycznie nie wiem czy sobie robisz jaja czy to tak na poważnie bo obie opcje są równie prawdopodobne ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@pablooooo: Niech ktoś wrzuci tego gifa jak latali nad Wrocławiem i z monstrancji strzelali laserem, czemu tego tu
@ButtHurtAlert: O czym ty gadasz? Ja nie wspomniałem o wysyłaniu żadnej pomocy, skomentowałem tylko „pomoc” w postaci obrazka z postacią fantastyczną, gdzie do tej pory nie wiem czy to fejk czy rzeczywistość. Ja rozumiem POMOC, ale wpis w moim mniemaniu dotyczy „pomocy” bo inaczej łodzi z jakąś fotką fikcyjnych postaci zwyczajnie skomentować nie potrafię mimo najszczerszych chęci - tolerancja ma swoje granice