Wpis z mikrobloga

Sytuacja podobna jak u kolegi @Turysta10 Zostawiłem samochód u mechanika i pare dni później przez #krakow przeszła konkretna #burza. Samochód stał przed warsztatem i niestety w moim aucie poszła szyba oraz jest kilka wgniotek na dachu. Mechanik również nie poczuwa się do odpowiedzialności i nawet stwierdził że "nie będę podczas burzy latał z kocem". Sam stwierdził ze był wtedy w zakładzie oraz nie tylko moje auto zostało uszkodzone. Czy jest jakiś sens szukać sprawiedliwości czy lepiej sobie odpuścić?
Nie posiadam #ac
Jak to najlepiej rozegrać?

#ubezpieczenia #ubezpieczenieoc #prawo #warsztat #motoryzacja
gogal - Sytuacja podobna jak u kolegi @Turysta10 Zostawiłem samochód u mechanika i pa...

źródło: comment_1626408169qaxBVYgAP78wKu0YROzMBS.jpg

Pobierz
  • 186
via Wykop Mobilny (Android)
  • 207
@LordAxe82: może sobie to zgłosić komu chce i ile chce. Nic nie dostanie bo to zjawisko atmosferyczne a mechanik nie dopuścił się żadnych zaniedbań. To nie w jego interesie leży chowanie aut gdzie popadnie gdy nagle pogoda się popsuje. Od tego jest ubezpieczenie i warsztat napewno takie posiada ale mocno wątpię że jakikolwiek sąd czy ubezpieczalnia przyzna rację poszkodowanemu, bo nie zawinił tutaj mechanik. Bez AC lipa.

Mówię to też z