Wpis z mikrobloga

Ale mnie r---------a to hasło szurów "Wyłącz TV, włącz myślenie!" XD Napisze taki jeden z drugim, czując się ELITĄ, bo oni nie oglądają telewizji, po czym milisekundę później dumnie będą lurkować internetowe wylęgarnie fake newsów, napędzane rosyjską propagandą, typu nczas, wrealu, albo inne Polonia Christiana XD Kij z tym, że w Internecie każdy może bezkarnie zapostować byle kłamstwo i brednie bez żadnego oparcia w faktach, a w telewizji tradycyjnej klasy TVN coś takiego by nie przeszło.

Beka z was antyszczepionkowe szury, to wy jesteście najbardziej podatną na manipulacje grupą społeczną XD Kreml 24/7 produkuje agendę zniechęcająca do szczepień i przestrzegania obostrzeń, żeby Zachód jak najpóźniej poradził sobie ze skutkami pandemii, a wy jak te pelikany łykacie putinowską narracje po same j---a XD Stare baby oglądające tylko gadzinówkę TVP Info mają wyższy poziom intelektu od was wszystkich, "wolnych i niezależnych" (chyba k---a od rozumu i umiejętności korzystania ze źródeł) XD

#koronawirus #takaprawda #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazpodludzi
T.....s - Ale mnie r---------a to hasło szurów "Wyłącz TV, włącz myślenie!" XD Napisz...

źródło: comment_16263661124tJR1lnTGKYt1fFk7D4ySo.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bluberr więc oczywiście że nie stare choroby tylko nowe rodzaje starych chorób, nie wiem czy wiesz ale koronawirus nie jest jedynym istniejącą rodziną wirusów, są jeszcze chociażby ortomyksowirusy, pikornawirusy, czy chociażby adenowirusy, ale o innych się nie słyszy, dziś istnieje tylko kovid, i wiesz co, nawet chwilę pomyślałem nad tym co piszesz że stosujemy więcej higieny i dystansu, lecz przypomniałem sobie wypowiedź pewnego doktora imienia niestety nie pamiętam, i mówił on
  • Odpowiedz
@vilay syzyfowa praca, fajnie to określiłeś bo wiesz ja mam swoje poglądy, i nie wpoje ci je, ale staram się przestawić sensowne argumenty, nie zawsze to wychodzi bo puszczają nerwy, społeczeństo wykreowało te nazewnictwa które nie powstały przez przypadek, szury, covidianie, foliarze, jest to kolejny sposób by dzielić społeczeństwo na grupy, bo podzielonym społeczeństwem łatwiej się rządzi, wiem szurskie stwierdzenie. i jeszcze raz o tv, nie widzicie tą globalną dezinformacje którą
  • Odpowiedz
@KrejZi1337: kopiuj wklej na 10 różnych tematach, czyli bot? Pierwszy raz podjąłem dyskusję bo miałem nadzieję że komuś pomogę a tu automat... No nic, szkoda
  • Odpowiedz
@KrejZi1337: słuchaj, wiedzę że wkładasz w argumentację kawałek siegbie więc mniemam że faktycznie wierzysz w to co piszesz, więc spędzę chwilę żeby Ci pomóc, tym ma moja wiadomość być, 0 hejty czy walki, szczerą pomoc, serio. Covid serio istnieje. Zwykli ludzie zarywali noce i dni żeby stworzyć szczepionki (jeden znajomy bezposrednio pracował). Rządzący to są w większości samolubni Ch.... którzy wykorzystują każda sytuację żeby się wzbogacić. I tak, większość obostrzeń
  • Odpowiedz
@vilay i widzisz jak szur z covidianem może Dobrze żyć xd, stary ja nie podważam istnienie wirusa, ja wiem czy ten wirus jest tak jak pewnie dziesiątki bądź nawet setki innych wirusów, twierdzę jedynie że nie ma żadnej pandemii, ja również nie twierdzę że Ludzie nie zarywali tych nocek, tak jak piszesz większość obostrzeń jest z p---y, i oczywiście napiszę to jeszcze raz wirus jak najbardziej istnieję, trzeba być idiotą by
  • Odpowiedz
@KrejZi1337: To pa tera: ja sobie wierzę w święty kościół Ryszarda Andrzejewskiego i błogosławionego Eldo. Ich wróż, Wielgas K---s (codziennie na Tele 5 o 2 w nocy, polecam, tylko 21,37zł za sms) powiedział mi że szczepionka jest c--j warta i wystarczą dożylne wlewy z Harnasia + Braveran dziennie żeby usunąć wirusa. Zaufaj mi, przeczytałem o tym na wykopie premium, to Somalijczycy trzymają świat za jaja i ukrywają prawdę. Wejdź na
  • Odpowiedz