Wpis z mikrobloga

Ale mnie r---------a to hasło szurów "Wyłącz TV, włącz myślenie!" XD Napisze taki jeden z drugim, czując się ELITĄ, bo oni nie oglądają telewizji, po czym milisekundę później dumnie będą lurkować internetowe wylęgarnie fake newsów, napędzane rosyjską propagandą, typu nczas, wrealu, albo inne Polonia Christiana XD Kij z tym, że w Internecie każdy może bezkarnie zapostować byle kłamstwo i brednie bez żadnego oparcia w faktach, a w telewizji tradycyjnej klasy TVN coś takiego by nie przeszło.

Beka z was antyszczepionkowe szury, to wy jesteście najbardziej podatną na manipulacje grupą społeczną XD Kreml 24/7 produkuje agendę zniechęcająca do szczepień i przestrzegania obostrzeń, żeby Zachód jak najpóźniej poradził sobie ze skutkami pandemii, a wy jak te pelikany łykacie putinowską narracje po same j---a XD Stare baby oglądające tylko gadzinówkę TVP Info mają wyższy poziom intelektu od was wszystkich, "wolnych i niezależnych" (chyba k---a od rozumu i umiejętności korzystania ze źródeł) XD

#koronawirus #takaprawda #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazpodludzi
T.....s - Ale mnie r---------a to hasło szurów "Wyłącz TV, włącz myślenie!" XD Napisz...

źródło: comment_16263661124tJR1lnTGKYt1fFk7D4ySo.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tom_Venus: Mało tego. Te tępaki nawet nie widzą nic dziwnego w tym, że ruscy plują na szczepionki przez te "media" które wymieniłeś, a jednocześnie u siebie wprowadzają obowiązek szczepień lekarzey, Już c--j z obowiązkiem. Oni nawet swoją szczepionkę stworzyli XD i nic, żadnej refleksji u tych bezmózgów, że ktoś ich robi w c---a. Ręce opadają na tą tłuszczę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@KrejZi1337: o jakim załamaniu światopoglądu mowisz? Ludzie mniej chorują na lekkie przeziębienia i grypy. Ciekawe czemu? Może dlatego że stosujemy więcej higieny i dystansu? Czy też twierdzisz że to zmowa i teraz tylko się na covid choruje a to tak naprawdę nie covid tylko nasz stare choroby xd?
  • Odpowiedz
uwierzyłeś w pandemie zwykłej grypy...


@KrejZi1337: Pracuję w małym startupie i statystyki wyglądają tak - programiści 100% zaszczepieni, założyciele 100% zaszczepieni.
I teraz przychodzi ktoś kto ma zdolność kredytową niewystarczającą na k---a 1500zł chwilówki kto na prawdę wierzy, że jest od tych wszystkich ludzi mądrzejszy xD
  • Odpowiedz
@Tom_Venus mam znajomych obcokrajowców, którzy nie oglądają telewizji tylko przeglądają jakieś strony z grup na Facebooku. Jeden Turek a drugi Bułgar, obydwaj nie będą się szczepić bo to szatan wcielony. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
zajebista zwykła grypa, przy której służba zdrowia na poziomie kraju prawie się doszczętnie załamała, a szpitale odmawiały przyjęć z powodu braku miejsca XD to właśnie o takich imbecylach twojego pokroju jest ten post


@Tom_Venus: No to lepiej nie sprawdzaj statystyk hospitalizacji w 2020, bo twoja teoria się załamie.

Załamanie było przez lockdown, obostrzenia i absurdalne decyzje dotyczące przemianowania szpitali na jednoimienne oraz powstawania tymczasowych z dala od obecnych szpitali. Gdyby
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Teraz tu przyszedłeś z siebie głupka robić? Otóż nawet jeżeli rok wczesniej było więcej hospitalizacji to bardzo dużą różnicę robi to na co ci ludzie leżą w szpitalu. Ale to byś musiał trochę tym swoim foliarskim łbem ruszyć zeby to pojąć. Jeżeli większość anestezjologów siedzi przy respiratorach ludzi z covidem to po kiego grzyba na innych oddziałach mają leżeć ludzie którym bez anestezjologa nawet największy mag chirurgii nie może
  • Odpowiedz
@vilay: Oczywiście że tak, nie twierdzę przecież że "National Geographic" ma same propagandowe treści, nauka to nauka i nie wszystko da się przekłamać, lecz główne ścieki tvp, tvn, polsat, trwam i nwm co tam jeszcze wmawiają ludziom że mamy pandemie, a jest to zwyczajna grypa jak co roku, zmanipulowane statystyki, manipulują masami. oczywiście to jest grane na całym świecie nie tylko w Polsce, ale ja jestem tylko małym szarym szurkiem, a wy wcale nie jesteście zmanipulowani propagandą mediów.

@WalesakEuropejski
Czemu sądzisz że uważam się za mądrzejszego ? Wcale się za takiego nie uważam, po prostu mam inne zdanie które zostało po części wykreowane moim myśleniem a po części zdaniami naukowców/lekarzy/psychologów/prawników to co teraz się dzieje to zmyślona pandemia by odebrać nam wolność, nie długo wprowadzą CBDC co umożliwi im wyłączenie ze społeczeństwa każdego obywatela który się sprzeciw stawi,
nie jestem wariatem po prostu mam inne zdanie niż wy, może ja się mylę może wy się mylicie, tylko prawda jest taka że jak ktoś podaje źródło typu coś z telewizji albo jakieś onety, wp, spidersweb, czy jakieś demagogi to poprostu w moich oczach traci na wiarygodności, ja komuś podsyłam dane statystyczne grypy, nagle zniknęła, nie wierzy, wysyłam komuś wypowiedź lekarzy, nawet nie obejrzy.
ale dobra
  • Odpowiedz
@KrejZi1337: gościu xD

Pandemia nie trwa od miesiąca tylko ponad rok, więc zobacz sobie statystki śmierci nadmiarowych w Polsce czy na świecie. 70k nadmiarowych zgonów w Polsce w ubiegłym roku, jak myślisz skąd? xD w ciągu ostatniego roku byłem w kilku krajach i współpracowałem/rozmawiałem z lekarzami/programistami/prawnikami i jakoś nikt nie widzi w tym spisku tylko walkę z wirusem.

Ale ty oświecony magazynier czy ch... wie kto ich rozgryzles xD dlatego
  • Odpowiedz
@vilay ciężko dostać chwilówke 3 miesiące po skończeniu 18 lat, ale nie rozumiem czemu próbujesz mnie zdyskredytować i wjeżdżasz mi na życie prywatne, zajmijmy się tematem przewodnim który tutaj prowadzimy, a nie moim życiem prywatnym...

Więc wyżej tom_venus napisał zajebista zwykła grypa, przy której służba zdrowia na poziomie kraju prawie się doszczętnie załamała, a szpitale odmawiały przyjęć z powodu braku miejsca XD. Czyli twierdzisz że zgony nie mogły powstać na skutek
  • Odpowiedz
@KrejZi1337: jestem na urlopie to odpisze, chcoiaz to syzyfowa praca bo z tobą to jak rzucanie grochem o ścianę...

Wjeżdżam na życie prywatne bo rozsądne argumenty do Ciebie nie docierają, dyskredytujesz je tym że są w TV.

Jeżdżę po świecie i mam znajomych bliskich/dalszych pracujących w różnych branzach. Znam osobiście ludzi którzy osobiście przeszli wirusa bezobjawowo, inni ciężko a 1 mój znajomy niestety zmarł, ratownik medyczny swoją droga 30 latek w pełni
  • Odpowiedz