Wpis z mikrobloga

@TypowyZakolak: tylko, że te teksty z toczeniem się piany z pyska idealnie pasują do Ciebie - zachowujesz się jakbyś toczył jakąś prywatną wojnę przeciwko finasterydowi :D Nie da się toczyć z Tobą merytorycznej dyskusji, ponieważ nie jesteś w żadnym stopniu obiektywny w stosunku do tego środka - piszesz o nim jak o największym złu na ziemi (w #!$%@? szkodliwa i toksyczna substancja, PFS, permanenty brak libido, brak odrostu itp) jednocześnie pisząc
zachowujesz się jakbyś toczył jakąś prywatną wojnę przeciwko finasterydowi :D


@herek22: wisi mi wasz finasteryd. Nie wiem, ile razy jeszcze mam to napisać. Czy komuś tu ubliżam, bo bierze finasteryd? Bo wy mi hurtowo wrzucacie od zjebów, że śmiałem napisać coś takiego. Nawet zarzucono mi kretynizmy o "odwodzeniu innych", tak jakby ludzie nie mieli własnej opinii, tylko opierali się na wysrywie z wykopu. Okejki. Spoko. Naprawdę wierzysz w to, co piszesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TypowyZakolak: >A może kilkaset miliardów?

tak Mojsze 6 milionów w 3 lata dostalo pfs

tu chodzi tylko o wymuszenie kasy od producenta przez prawników wykorzystujących chorych psychicznie debili

jak sie przestaje brać fina to DHT wraca do normy to nie trenbolon że trzeba robić odblok

pfs nie istnieje
Zapalenie wątroby, niewydolność wątroby, niewydolność nerek - przecież to toksyczne i szkodliwy preparaty! ratujcie się kto może, tego nie można przepisywać! xD


@hansschrodinger: To może jeszcze porównaj konsekwencje nieleczenia się na choroby Twoich kolegów (nadciśnienie chociażby) do konsekwencji wypadnięcia włosków.

Jakim debilem trzeba być, by porównywać leczenie CHOROBY z leczeniem defektu estetycznego?

Ryzyko nieleczenia nadciśnienia to nawet śmierć, a często skrócenie długości życia i różne choroby układu krązenia.
W takim wypadku
@TypowyZakolak: może ktos to przeczyta i jeszcze pomyśli że miałeś rację

Jakim debilem trzeba być, by porównywać leczenie CHOROBY z leczeniem defektu estetycznego?


A leki na choroby skóry to nie mają skutków ubocznych? po co je brać prawda, przecież to tylko efekt estetyczny więc nie trzeba bo są toksyczne! xD
A leki na choroby skóry to nie mają skutków ubocznych? po co je brać prawda, przecież to tylko efekt estetyczny więc nie trzeba bo są toksyczne! xD


@hansschrodinger: Choroby skóry na ogół powodują świąd, pieczenie, lub powodują inny dyskomfort. Łysina to jedynie problem estetyczny. Masz problem z logicznym myśleniem i kojarzeniem faktów.

Jeżeli choroba skutkuje obniżeniem jakości życia (bądź gorzej - śmiercią), to niezależnie od toksyczności leków należy ją wyleczyć.
Jeżeli
@TypowyZakolak:

A teraz wypad dzieciaku na czarną, bo nie chce mi się tracić na ciebie czasu.


szybko zmieniasz zdanie, szkoda że nie tam gdzie trzeba xD

Choroby skóry na ogół powodują świąd, pieczenie, lub powodują inny dyskomfort. Łysina to jedynie problem estetyczny. Masz problem z logicznym myśleniem i kojarzeniem faktów.


Ja mam chorobę skóry i zwykle nic nie piecze i nie swędzi. często dopiero w lusterku widzę że coś się dzieje.
szybko zmieniasz zdanie, szkoda że nie tam gdzie trzeba xD


@hansschrodinger: nie zmieniłem, jesteś na czarnej. Tylko nadal dostaję powiadomienia :( słabe, nie wiedziałem, że to tak działa na tej stronie. Nie mam wyboru, muszę Ci odpisywać, bo znów będziesz mi coś bredził o uciekaniu, albo braku argumentów, a jeszcze ktoś w te bzdury uwierzy... ja Cię mogę punktować całymi dniami, spokojna głowa. Mam czas, a z głupotą radzę sobie doskonale.
@TypowyZakolak: dajesz szanse? i że niby trzymasz się opracowań naukowych? nikogo nie oszukasz xD

A leki na chorobę skóry (pewnie łojotokowe zapalenie skóry?) nie mają w ulotce nic o ryzyku permanentnego upośledzenia libido. Taka drobna różnica.....wiem, bo sam stosuję. Od lat.


Dawaj badania na permanente uszkodzenie libido.
Jaki lek bierzesz na skóre, nazwa.

To jest ryzyko jednorazowe. Ale tak samo, jak w przypadku fina musisz sobie odpowiedzieć, czy warto. Różnica jest
Dawaj badania na permanente uszkodzenie libido.

Jaki lek bierzesz na skóre, nazwa.


@hansschrodinger: Elidel krem

Za ulotką producenta:
Bardzo często (częściej niż u 1 na 10 pacjentów):

uczucie ciepła, pieczenia w miejscu zastosowania

Często (rzadziej niż u 1 na 10 pacjentów):

podrażnienie, świąd, rumień w miejscu zastosowania
zapalenie mieszków włosowych

Straszne, nie? totalnie ryzykuję życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Badania już podałem wcześniej.

Raczkuje i coś wyraczkować
tak jakby ludzie nie mieli własnej opinii, tylko opierali się na wysrywie z wykopu. Okejki. Spoko. Naprawdę wierzysz w to, co piszesz?


Oczywiście, że ludzie opierają się na wysrywie z wykopu. Przeczytają w jednym miejscu, że po finasterydzie im kuśka nie staje, googlują potem o impotencji pofinasterydowej i pierwsze artykuły im pokazują historię gościa, który musi mieć implant prącia xD i po prostu ich wiedza na temat fina jest zmanipulowana - uboki
@TypowyZakolak:

Straszne, nie? totalnie ryzykuję życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No zapalenie mieszków włosowych już ci nie grozi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda tylko ze łżesz jak pies bo o czymś zapomniałeś:

- niezbyt często: czyrak, liszajec, opryszczka zwykła, półpasiec, wyprysk opryszczkowy skóry

(eczema herpeticum), mięczak zakaźny, brodawczak skóry, odczyny skórne w miejscu

zastosowania, takie jak wysypka, ból, parestezje, łuszczenie się, suchość, obrzęk
Biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo wystąpienia tego skutku ubocznego permanentnie równie dobrze można pisać osobie szukającej auta, że lepiej autem nie jeździć bo można zginąć w wypadku.


@herek22: Zgadzam się z Twoim komentarzem oprócz powyższego.

Jeśli ktoś jest tak podatny, by zasugerować się pierwszą lepszą opinią z internetu, to jest debilem. Może lepiej dla niego, żeby nie brał tego fina i nie kupował auta.

Dlatego należy pisać ludziom, że istnieją dwie strony
@TypowyZakolak:

każdy argumenty na który nie masz szczeniackiej riposty - POMINIĘTY. :)


dawaj te spaniałe pominięte argumenty!

Napisałem Ci, że nie rozumiesz tego, co słuchasz, a Twoja interpretacja ich słów jest śmiechu warta. Przesłuchaj raz jeszcze i odnieś się do mojego komentarza.


Skoro nie zrozumialem to napisz jeszcze raz aby każdy mógł zrozumieć

Nie mam pojęcia, skąd to wziąłeś. Przepisałem ulotkę ze strony internetowej.


Ja też, nawet z dwóch: https://ec.europa.eu/health/documents/community-register/2006/2006052911810/anx_11810_pl.pdf

ale
dawaj te spaniałe pominięte argumenty!


@hansschrodinger: Jaja sobie robisz? mam przepisywać ściany tekstu, bo Tobie nie chciało się odpowiedzieć (albo się bałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jeszcze zacznę za Ciebie wklejać dowody na Twoje twierdzenia? Trochę szacunku dla rozmówcy może?

Skoro nie zrozumialem to napisz jeszcze raz aby każdy mógł zrozumieć


@hansschrodinger: Patrz wyżej.

Ja też, nawet z dwóch: https://ec.europa.eu/health/documents/community-register/2006/2006052911810/anx_11810_pl.pdf

ale tobie sie nie chciało