Wpis z mikrobloga

Przypominam, że aktualnie za mniej niż 5 zł miesięcznie można przestać łysieć. Niestety większość tego nie wie i będzie musiało nieświadomie żyć z łysiną nawet nie wiedząc, że łatwo było temu zapobiec.
#zakola #przegryw #finasteryd
  • 82
  • Odpowiedz
@Djuk94: Przypominam, że nie przywróci Ci to tego, co wypadło, a w literaturze medycznej coraz częściej pojawia się zespół postfinasterydowy. NIestety, w przeciwieństwie do włosów, które wypadną natychmiast po odstawieniu - libido i erekcja mogą zostać permanentnie upośledzone. Są w tej sprawie już pierwsze procesy sądowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) wstawię linki dla zainteresowanych.
Nie polecam finasterydu, lepiej się ogolić na zero.
  • Odpowiedz
@Piteret123: Nie mam żadnych skutków ubocznych, powiedziałbym, że jest nawet lepiej, ale to może przez wiek, bo zacząłem brać 2 lata temu w wieku 19 lat.
@nostalgia123: Dht chyba za bardzo nie pomaga w budowaniu mięśni, ja na siłkę nie chodzę, ale nie jestem wątły, tylko raczej dobrze zbudowany.
@TypowyZakolak: W usa jest inne prawo i tam można pozwać za wszystko, zawsze jak jest nowy lek, to nagle tworzy
  • Odpowiedz
@Djuk94: ja nie lubię teorii spiskowych, ale to akurat produkują sami lekarze a nie żadni agenci płaskiej ziemi, finasteryd jest w ch*j szkodliwą i toksyczną substancją i długotrwałe jego przyjmowanie może się poważnie odbić na Twoim zdrowiu. A skoro robisz to dla cipy (bo niby po co innego), to będzie wał, jak przez fina właśnie nie poruchasz, c'nie? :))
Ps. oczywiście nie musi. Mówimy o kilku % poszkodowanych. Nie wiadomo jednak,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nostalgia123: daj dużo nandrolonu do małej ilości teścia, nandrolon obniża poziom dht

Dht sam w sobie mięśni nie buduje wcale a jedynie daje suchy wygląd

@Djuk94: nie jestem paranoikiem, wbijam w siebie koksy które tam jakiś seba mieszał w piwnicy i nigdy nie miałem przez nie żadnego problemu poza może syfami na plecach

A na finie #!$%@? nie stawał, spermy nie ma, początki gino itd

#!$%@?łem to gówno w #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TypowyZakolak: bylo to walkowane setki razy, nie wiem czy mam siłę, żeby jeszcze raz użerać się z kimś takim jak ty. Po pierwsze: przestan siać dezinformację. W pierwszym komentarzu piszesz, że libido i erekcja mogą zostać upośledzone. Dopiero w drugim dodajesz, że dotyczy to kilku procent. Większość ludzi przeczyta tylko pierwszy komentarz. Po drugie: nie kilku procent, a poniżej jednego procenta. Nikt nie neguje tego, że po finasterydzie mogą wystąpić skutki
  • Odpowiedz
@kemilk91: Jesteś przedstawicielem handlowym produktu z finasterydem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz cholernie emocjonalny stosunek do tego, wyjeżdżasz z mordą jakbym Ci matkę obraził ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Było wałkowane setki razy a nie potrafisz podać pojedynczego kontr-argumentu, Twoje "dane" to mądrości jakiegoś losowego wykopka i nie są podparte niczym (jak o tym 1%). Dzięki, nie skorzystam, wolę artykuły naukowe, a nie mądrości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TypowyZakolak: xD chłopie, ale co ja Ci mam tłumaczyć więcej? Lek działa? Działa. Bardzo wąska grupa ma skutki uboczne? No ma. Tego leku dawno nie byloby na rynku, gdyby każdy dostawal po nim całej listy skutków ubocznych.
A ze swoimi kompleksami to leć na terapię chłopie.
  • Odpowiedz