Wpis z mikrobloga

No to minal mi pierwszy tydzien mojego zmagania ze zbednymi kilogramami. Wymyslilem sobie nietypowy schemat na odchudznaia i zobacze jak bedzie dzialal dalej. W skrocie - pierwsze trzy dni po 1000 kalorii, nastepne dwa po 750, potem dwa po 500, tydzien kompletnego postu i z powrotem 2x500, 2x750, 3x1000. Takie trzy tygodnie powtorzone dwukrotnie. Podczas calosci po 500 kalorii dziennie wydatkowanych na aktywnosc fizyczna, co po chwili przy kalkulatorze znaczy, ze laczny bilans kaloryczny przez 42 dni powinien wyniesc zero, czyli tak, jakby nic zupelnie nie jesc i medytowac w bezruchu.

Glupie to? Moze. Czy bedzie dzialac? Zobacyzmy. Po pierwszym tygodniu nie jest zle - obwod pasa mniejszy o ponad 3 centymetry (prawie 4), waga spadla o jakies 3,5 kilograma.
Czuje sie znakomicie. Z zauwazonych wyraznych zmian - zaczela mi niesamowice smakowac zwykla woda (odstawilem cukier tydzien temu) i zapijam sie nia jakby byla jakas oranzadą, tak mi smakuje.

Przede mna tydzien prawdziwej proby, zobaczymy jak bedzie szlo przy negatywnym bilansie kalorycznym - 0 kalorii przyjetych, 500 wydatkowanych. trzymajcie swoje grube kciuki za mnie, tlusciochy wy moje!

#42dnipostu #odchudzanie
  • 11
@Promio: powiedz kolezko, ile ci placi Wedel za takie wpisy? ;)
A tak na powaznie, czuje sie znakomicie i nie sadze, zeby cos sie zle dzialo. Jak bede mial jakiekolwiek niepokojace objawy, to skoryguje, spoko wodza.
@cytmirka: czmu zaraz Debil. Jezus spokojnie wyciagal 40 dni postu i bardzo mi tym zaimponowal.
W dodatku u mnie to tylko tydzien bez jedzenia.
1000 kalorii to przeciez spora wyzerka, 750 jest spoko, 500 to takie lekkie burczenie w brzuchu.
Jak na razie szafa gra, czuje sie wysmienice.
@Kasahara: zaden bait. Wazylem tydzien temu 97 kilogramow, dzisiaj juz 93,5.
Jak dla mnie miodzio. Jesli uda mi sie utrzymac takie tempo przez 4-5 tygodni, to zejde do idealnego poziomu.

A najbardziej mnie cieszy, ze widze wyrazne zmiany - z modelu "chlop co futbolówkę połknął" zmienilo mi sie brzucho w typ "zaznaczony brzuszek".
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzikireks: jak sie wysram albo nie zjem jeden dzien to tez bede wazyc pare kg mniej, ale to tylko kg zapewne wody i miesni,a nie tluszczu. Po co to skoro i tak nie dziala? Zaczniesz normalnie zrec to zaraz wroci, bez sensu
Owszem, woda to pewnie polowa utrconej w tym tygodniu masy i pozniej spadek bedzie pewnie w granicy 1,5-2kg na tydzien.
Jednak nie, nie planuje wrocic do zzerania 7 tysiecy kalorii dziennie, czy do wylacznie siedzacego trybu zycia.
Po 6 tygodniach bede nie przekraczal 2500 kalorii i regularnie uprawial sport, jak kiedys, wiec ponowne nabranie wagi nie wchodzi w rachube.
Powrot do masy wyjsciowej raczej #!$%@? ludzi, ktorzy po okresie "na diecie" wracaja