Wpis z mikrobloga

Pytanie odnośnie #upc dostałem wizytówkę "magika" który potrafi jak to on powiedział "wycisnąć z kabla na budynku maksymalne możliwe parametry", czy bawić się w zamawianie internetu przez magika bo jest to możliwe że jednak coś zdziała z tym łączem, czy olać temat i zamówić bezpośrednio z UPC? #it #internet
  • 7
@Bananalord: Czyli masz wizytówkę do magika co mial okazje pucować berło komuś z technicznych i teraz udaje „magika” a tak naprawdę to nic nie wie więcej niż to co mial na szkoleniu.
Druga pulapka polega na tym że teraz to działa, ale jak fartem uda mu się zrobić jakaś customowa konfiguracje łącza, rękoma montera oczywiście, to za pół roku coś się może sypnąć i będziesz w ciemnej pupie, bo i handlowiec
@Bananalord: Ja miałem kontakt do takiego „magika” bo upc 250 zaczęło głupiec, nie trzymać prędkości itd a oczywiście wszystko w normie było ze strony infolini. Nawet jakiś upust dostałem za marudzenie itd. Gość przyszedł pomierzyl. Pochodził po skrzynkach i zawyrokował ze nie ma jakiegoś filtra czy coś - upc wprowadzali nowe usługi i częstotliwości się nakładały czy jakos tak. Powiedział ze jest w stanie to naprawić ale to wpierdzielanie sie w