Wpis z mikrobloga

Zakazałbym wam antyszczepy możliwości korzystania z restauracji, barów, basenów, muzeów czy koncertów tylko dla waszego bólu dupska. Pozdrawiam.

Delektowałbym się tym jak płaczecie i dostajecie piany na pysku.

#koronawirus #szczepienia #foliarze
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chuseok:

Kwintesencja prawdziwego polaka i narodu polskiego, najważniejsze żeby sąsiąda d--a piekła


przecież ci z tęczowymi avatarami to nie są w większości Polacy, co najwyżej polskojęzyczni, a na pewno antypolscy.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD a wtedy chcial bym zobaczyć jak za smażonego ziemniaka placisz 50zl xD lub bilet do muzeum czy na koncert, Ach, pusta sala cala dla ciebie xD godzinka na basenie z 60zl no bo ktos tam musi cie pilnować ( ͡º ͜ʖ͡º) a przecież za darmo pracował nikt nie będzie, śmiało, zamykaj, z chęcią z ogródka przy grillu będę śmiał się w twoja stronę życząc ci
  • Odpowiedz
Ja tam nie muszę chodzić na koncerty i do restauracji ale czekam na wasze powikłania ale łzy same z oczu będą wyciekać. Cieszy mnie że te firmy znalazły sobie idiotów do testu xD
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: To jest właśnie to, o czym pisałem pod innym wpisem. Zero logiki jest w toku rozumowania lewactwa, choć nieudolnie staracie się to logiką kamuflować. Wasze poglądy biorą się z czystej nienawiści :)
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: W sumie na koncercie byłem lata temu i nie wspominam tego jakoś super, muzeum w podbazie, w barze nawet nie pamiętam podobnie jak restauracji, więc w sumie taki zakaz by mi lottał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: "Zakazałbym wam neuropki możliwości wyjścia z obozu koncentracyjnego tylko dla waszego bólu dupska. Pozdrawiam.

Delektowałbym się tym jak płaczecie i dostajecie piany na pysku."
  • Odpowiedz