Wpis z mikrobloga

Przegrywy jeśli nie przeżyliścicie nastoletniej miłości IT'S OVER. Jeśli nie zaruchaliście do końca liceum jesteście podludźmi dla kobiet. One gardzą prawiczkami. Tylko nastoletnia dziewica może cię szczerzę kochać i pożądać. Potem już jest zimne wyrachowanie liczy się jak się ruchasz i ile zarabiasz. A jeśli nie uprawiałeś seksu jako nastolatek to potem nie masz szans na zaruchanie bo kobiety tobą gardzą jako mężczyzną. It's ovEr.
#logikarozowychpaskow #przegryw #seks #zwiazki
Kwas-Siarkowodorowy - Przegrywy jeśli nie przeżyliścicie nastoletniej miłości IT'S OV...

źródło: comment_1626247204YCMuYWM3HgKNhe53t0mWHO.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Kwas-Siarkowodorowy: Żaden sekret, typowe kobiety ponad wszystko gardzą słabością. Prawiczek jest uznawany za nieporadnego (co jest samo w sobie głupie, bo do seksu nie potrzeba żadnej praktyki, wystarczy wyobraźnia i empatia). Nieporadność jest kojarzona ze słabością. I mamy efekt jak w komentarzach tej zielonki.
  • Odpowiedz
@Kwas-Siarkowodorowy: Nie kręci mnie romantyczna miłość, już ją przeżyłam mając swoje 16-18 lat. Teraz liczy się dobre dogadywanie z mężczyzną, wspólne plany na przyszłość, fajny seks i czułość oraz generalnie związek dwóch jednostek, a nie jakichś połówek pomarańczy. W pewnym momencie należy zdjąć różowe okulary i cieszyć się tym co mamy, a nie oczekiwać romantyzmu. Choć fakt- zauroczona wciąż jestem swoim facetem, zakochana jak tylko jesteśmy razem. Lecz uczucia nie wykluczają
  • Odpowiedz
@Pheurosa: Właśnie o tym mówie. Dlatego mówie że prawdziwie potrafią kochać tylko nastolatki. Gdy miałaś te 16-18 byłaś niewinną piękną młodą dziewicą wpatrzoną w swojego faceta jak w obrazek. Razem poznawaliście swoje ciała i uprawialiście pierwszy seks. Potem już jest tylko wyrachowanie i rozsądek a nie miłość i pożądanie.
  • Odpowiedz
@Kwas-Siarkowodorowy: Nie. Nie miałam na niego ochoty. Był jak tampon emocjonalny.. Uważam, że szczęśliwa i starająca się w związku jestem dopiero teraz, kiedy jestem z człowiekiem, którego szanuję i pragnę na każdym poziomie, nie tylko seksualnym wbrew Twoim wizjom.
  • Odpowiedz
@Kwas-Siarkowodorowy: Jeśli tak rozumiesz moje słowa, to proszę bardzo. Dla mnie to związek na lata, dbanie o siebie nawzajem i super relacja na codzień. Nie tylko do przytulasków, ale i dyskusji, pośmiania się, wsparcia w trudnych chwilach (nie, nie tylko w moją stronę, choć oboje jesteśmy dość skrytymi emocjonalnie osobami), motywowania do wspólnego rozwoju, może w przyszłości rodziny. Wieloletnie związki nie działają na zasadzie romantycznej miłości, ale codziennej dbałości o siebie
  • Odpowiedz