Wpis z mikrobloga

Przegrywy jeśli nie przeżyliścicie nastoletniej miłości IT'S OVER. Jeśli nie zaruchaliście do końca liceum jesteście podludźmi dla kobiet. One gardzą prawiczkami. Tylko nastoletnia dziewica może cię szczerzę kochać i pożądać. Potem już jest zimne wyrachowanie liczy się jak się ruchasz i ile zarabiasz. A jeśli nie uprawiałeś seksu jako nastolatek to potem nie masz szans na zaruchanie bo kobiety tobą gardzą jako mężczyzną. It's ovEr.
#logikarozowychpaskow #przegryw #seks #zwiazki
Kwas-Siarkowodorowy - Przegrywy jeśli nie przeżyliścicie nastoletniej miłości IT'S OV...

źródło: comment_1626247204YCMuYWM3HgKNhe53t0mWHO.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk: Odrzucam prawiczków, gdyż sama nie jestem dziewicą. Miałam przed aktualnym i oby ostatnim mężczyzną jednego partnera (prawiczka) i nie chciałabym wracać do etapu ośmielania chłopaka. Niewinność podnieca mężczyzn, a nie kobiety.

Odrzucam ludzi, którzy płacili za seks, gdyż mam dostęp do takich, którzy nie muszą płacić. Wolę wybrać osobę, która mogła go doznać na zasadzie ochoty ze strony byłej partnerki.
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk: Dało mi to, że nie wstydzę się nagości, nie krępuję się pocałunków i dotyku. Pierwszy raz był dla mnie dość wstydliwy i cieszę się, że dla aktualnego jestem już bardziej pewna siebie i świadoma swoich potrzeb.
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk: W innym wątku pisałam, że dla mnie seks z prostytutką to hedonizm i degradacja (pomijając nielicznych facetów, którzy nie mogą liczyć na zdrową relację). Seksualność to dla mnie element wniosku, a nie coś jak jedzenie i wydalanie, mimo że tak powyższe jest fizjologiczny. Lubię dobry seks, uzyskiwać przyjemność, ale namiętność między partnerami to składowa dobrego kontaktu, wspólnego komfortu. Płacąc lub gustując w ONSach nie uzyska się tego.
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk: miałam na myśli to, że miłość nastoletnia nie jest czymś odpowiednim na dłuższą metę. Autor wątku miłość romantyczną rozumie poprzez zakochaną 16 latkę, czyli osobę o idealistycznym podejściu, niedojrzałą, której miłość jest płytka i oparta na chwilowych uniesieniach zamiast stabilnej relacji i dbałości o partnera. Nastolatki #!$%@?ą się łatwo i jeszcze łatwiej #!$%@?ą. Pierwsza miłość jest może i urocza, ale zwykle nie jest tą ostatnią, której podsumowaniem jest zgodny wieloletni
  • Odpowiedz
@Pheurosa Byś się zdziwiła jacy ludzie płacą za seks, ale łatwiej wierzyć że wszystko jest proste i że to tylko przegrywy.

Widać po tych kryteriach które wybrałaś że nie jesteś zbyt dobrze wyposażona emocjonalnie, przede wszystkim niewystarczająco dojrzała by coś z siebie dać, a nie tylko brać i przebierać. Na przykład, nie ma czegoś takiego jak problematyczne "onieśmielanie chłopaka", jest tylko twoja nieumiejętność komunikacji i braki w empatii. Ale jesteś w fazie
  • Odpowiedz
Byś się zdziwiła jacy ludzie płacą za seks, ale łatwiej wierzyć że wszystko jest proste i że to tylko przegrywy


@fortunato: wlasnie to jest najsmieszniejsze, p0lki mysla, ze tylko przegrywy chodza na dziwki, a w rzeczywistosci przegrywy nie maja ani hajsu ani odwagi aby chodzic na dziwki xd Na dziwki chodza normiki czyli ci, ktorzy w rzeciwienstwie do przegrywow niby "nie musza placic za seks" xd
  • Odpowiedz
@Pheurosa: A ja nie kminię jednego w tym rozumowaniu. Ludzie potrafią się bardzo szybko uczyć, jeśli się ich trochę ośmieli. No i mają też dużą chęć do nauki, można ich wręcz modelować troszkę pod swoje potrzeby :)

A z kolei jak się spotykam z laskami, które mają już doświadczenie, to wcale nie tak łatwo je namówić do różnych rzeczy. Nie chce im się aż tak starać, jak tym, które są świeże
  • Odpowiedz