Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja mama ma od kilkunastu lat ma duże żylaki, laser nawet nie wchodzi w grę , bo w jednej nodze jest na pewno problem z jakąś główna żyła, czasami ją łapią skurcze, zaczęły się też pojawiać plamy na skórze fioletowe. Jak mogę ją nakłonić do operacji i gdzie polecacie się udać w woj. świętokrzyskim (pewnie najpierw do ogólnego po skierowanie i potem dalej)? Pierwsze oznaki żylaków i pajączków pojawiły się u niej przed przed 30 teraz ma 41 , non stop pali papierosy i kaszle w dodatku obawiam się ,że kiedyś zrobi się większy zator, bo czasami tak było,że przez jakiś czas częściowo miała w danym odcinku sztywna nogę. Tych żylaków jest naprawdę sporo i w porównaniu do zdjęć z internetu wygląda to bardzo poważnie, to nie są jakieś drobne pajączki. Ile może trwać powrót do sprawności takiej osoby i jakie są szanse ,że się uda lub jest już za późno, albo coś się może stać podczas takiej operacji? #zylaki #zylaki #operacja #nfz #szpital #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ecd7a691a69a000ab957e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie nakłonisz jej do niczego, to dorosły człowiek, jeśli olewa swoje zdrowie, to to jest jej wybór. Jednak konsekwencje swoich wyborów każdy ponosi sam, więc jeśli zdrowie jej się pogorszy, albo umrze, to nie obwiniaj się. W przeciwnym wypadku spalisz się tylko zamartwianiem się i próbą uszczęśliwienia/naprawnienia drugiej osoby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: To już lekarz musi stwierdził czy można operować. Koleżanka miała osttanio zapalenie żył i najpierw krążenie musi działać jak trzeba dopiero można robić operacje. Dziewczyna ma rozpisana dietę ktkrza trzyma, a jak się polepszy to ma zacząć ćwiczyć. I dopiero wtedy operacyja. Wiec najlepiej wizyta u naczyniowca i on pokieruje co dalej.
@AnonimoweMirkoWyznania: pokaz jej jak wyglądają żylaki otwarte - mam na myśli rany, które się z czasem przy nieleczonej chorobie robią, moja babcia miała coś takiego i to jest pół życia #!$%@? się z tym, opatrunków, sączącej sie krwi i ropy, i bólu. Serio, to nie jest nic przyjemnego, sama nieraz jej te nogi opatrywałam, smarowałam, odrywałam opatrunki. A doszło do tego, bo żyła w czasach, gdzie nikt się nie bawił w