Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
polskie kobiety starzeją się najszybciej na świecie! biją rekordy prędkości kto wie może nawet prędkości światła.... szczyt atrakcyjności kobiety przypada na wczesny okres życie czyli 15-17 lat no może niektóre jeszcze do 18 wyglądają dobrze ale potem.... JEB ściana... menopauza w wieku 18 lat? tak to tylko możliwe u polskiej dziewczyny
20 letnia p0leczka taci cały kolagen, ma olbrzymie pory widoczne na twarzy i wypadają jej włosy! jak one mogą konkurować z niemkami włoszkami czy greczynkami! ale przecież mają takie powodzenie u przyjezdnych manletow murzynow inceli bo przecież są najpiękniejsze na świecie.....

#p0lka #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 9
@dziewczynaocet: Co za pierdoły XD I nie mówię tego jako obrończyni rodaczek, bo mam je gdzieś, ale ogólnie. Niezależnie od nacji wiek największej płodności, a tym samym atrakcyjności, przypada u kobiet na lata 18-26

Ja mam 20, a widzę, że nie weszłam jeszcze na najlepszy etap, gdyż rysy i ciało cały czas mi się ciut zmieniają pod wpływem rosnącego estrogenu. Moja matka, babcia, prababcia najlepiej wyglądały w przedziale 24-28, jak kobiety,
@Medel1n_: A żebyś wiedział. Nie zamierzam sobie i innym mydlić oczu.

Jasne jest, że liczy się znacznie więcej niż wygląd i użalanie się nad słabą szczęką oraz pisanie innym chłopakom, że są odpadami genetycznymi jest żałosne.Jednak ostatecznie wygląd, naturalny lub ulepszony (sportem, dbaniem o siebie, a nie medycyną estetyczną) jest istotny w dobieraniu się na lata. Na nockę czy tydzień to można z kimkolwiek, ale na związek warto wybrać osobę, która
@Medel1n_: Oczywiste jest, że liczy się charakter. Nieatrakcyjnych mężczyzn się po prostu ignoruje, ale ci o słabej osobowości niezależnie od ciała są i tak irytujący i niewarci męczenia się. Wygląd ma znaczenie dla seksu. Charakter dla związku. Najlepiej oba połączyć. Nie wyobrażam sobie być z człowiekiem, z którym nie mam kompatybilnego podejścia do życia, do samego siebie, otoczenia. Cechy osobowości są bardzo ważne, lecz nie takie jak „romantyczny i otwarty”, ale