Wpis z mikrobloga

Jeszcze 2 lata i przechodzę na przegrywową emeryturę, tzn dobije do 30stki, a co o mnie?

-Nigdy nie byłem na randce,
-Nigdy nie miałem koleżanek,
-Nigdy nie rozmawiałem z loszką dłużej niż 1minutę,
-Nigdy nie trzymałem za ręce,
-Nigdy nie całowałem się z loszką, a jedynie w policzek do matki, babci, ciotki po 60tce...
-Gówno robota w korpo,
-Wciąż brak matury, i gówno technikum-średnie zawodowe,
-Brak prawka,
-Mieszkanie ze starymi,
-Do 2 w nocy przesiaduje na kompie i czytam jakieś gówna, a więc śpię tylko maksymalnie 4h,
-Mam małego benisa,
-Mam 178cm wzrostu, a jest to za mało na dzisiejsze standardy,
-Nie jestem w stanie poprawnie sformułować zdań bez błędów ortograficznych, czy jak tam zwał stylistycznych, interpunkcyjnych,
-Nie znam języka angielskiego i to jest mega przegryw na rynku pracy,
-Byłem przez cały okres szkolny gnębiony i prawdziwych ziomków, co mnie jeszcze nie szkalowali to mogę wymienić na jednej dłoni, ale doskonale wiedzą, że jestem spi#rdolony i przynajmniej nie uświadamiają mi tego,
-Moje ##!$%@? coraz bardziej się pogłębia, że potrafię nie odzywać się nawet do starych przez miesiąc,
-Jestem uzależniony od słuchania muzyki i pewnie za jakiś czas stracę słuch,
->Łysieje, a to oznacza totalny it's over i przez to jestem z wyglądu 1/10
-Mam morde babyface i jak tylko się ogolę, to moja twarz wygląda na 17 lata, mimo zbliżającej się 30stki
-Ostatnio potrafię cały dzień leżeć na wyrku i gapić się bezsensownie w ścianę i rozmyślać jak bardzo jestem przegryw,
-Ciągle analizuje słowa, które otrzymałem od szefa, dawnych znajomych, albo od ziomków z czasów szkolnych, np o mojej brzydocie, etc,
-Ostatnio odechciało mi się mi się nawet ruszać skórę, tzn walić konia i robię to teraz raz na miesiąc z wielkim zażenowaniem,
-Jedynie co mnie jeszcze trzyma przy życiu to kolekcjonowaniu gierek, różnych limitowanych modeli samochodów,
-Mam rudawo-świński zarost i paskudnie to wygląda.

#przegryw #seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #feels #tfwnogf #blackpill
  • 21
  • Odpowiedz
-Nigdy nie byłem na randce,

-Nigdy nie trzymałem za ręce,

-Nigdy nie całowałem się z loszką, a jedynie w policzek do matki, babci, ciotki po 60tce...

-Nigdy nie rozmawiałem z loszką dłużej niż 1minutę,


To idź na speed dating - przykładowa relacja od @wyjzprz2
  • Odpowiedz
@trevoz:

Masz tyle rzeczy do zrobienia a masz czas bez sensu leżeć? Weź się ogarnij gościu.

Dopamina, mówi to panu coś? Niska jakość życia - niski poziom dopaminy, co implikuje brak chęci do robienia czegokolwiek. Z czasem jest to już równia pochyła i bez pomocy z zewnątrz (czyt. pojawienia się kobiety, która w jakiś sposób przywróciłaby człowiekowi chęć do życia, doceniając go za to kim jest, a nie kim mógłby
  • Odpowiedz
Jeśli Ci to przeszkadza to wynajmij mieszkanie z jakimiś studentami.


@trevoz: 1.Nie mam zamiaru mieszkać z kimś, a tym bardziej w ciasnej norze. Całe mieszkanie dla siebie, albo wcale...

2. Na maturę jestem za głupi z powodu analfabetyzmu matematycznego, że nawet nie jestem w stanie wykorzystać wzorów, skoro większość obliczeń wymaga rozwinięcia, no i nie znam nawet tabliczki
  • Odpowiedz
Wybacz, że Ci to napiszę, ale jak można grać w gierki i nie znać chociaż podstaw angielskiego... Granie na polskich wersjach w gry to auto okaleczanie siebie, z gier i filmów można nauczyć się na prawdę sporo.
Jeśli nie wykorzystujesz nawet takiej okazji jak granie do nauki jakiś podstawowych wyrazów, zbitek językowych, to nie specjalnie rozumiem do kogo masz pretensję. Wydajesz się być osobą albo leniwą, albo mocno wycofaną, za czym raczej
  • Odpowiedz
Braku znajomości tabliczki mnożenia to nawet nie ma co komentować bo to albo jakiś fejk albo po prostu jesteś strasznym ignorantem. Ale nie wiem bo to mój pierwszy komentarz na tym portalu xd
  • Odpowiedz