Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie

Co Wy na #wykopiwolondyn? Bo ja na to jak na lato!
Ostatnie było w lutym 2020, gdzie każdy robił sobie podś#!$%@? z korony, a na dodatek zamawialiśmy corone w barze coby śmieszniej było.

Myślę o 22/23 lipca albo kolejny tydzień.
Dajcie znać co myślicie, wtedy rozejrze się za jakąś miejscówka.

Wołam tych, którzy ostatnio wspominali @szad @konsonanspoznawczy @Ag90
Tych, którzy chcą przyjść, ale muszą piec chleb @tptak
Reszta @winter1986 @andrzejpralka @elmozgo

No i ostatnia ekipę @DelicjeSzampanskie @Budo @Pojedynczy @chemik_kieszyk @Grabirz @kavel @DarkGL

OCYWISCIE ROZUMIE SAMO PRZEZ SIĘ, ŻE ŁELKAM EWRYBADY ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#uk #londyn
  • 71
@Zgub4: @Ag90 @chemik_kieszyk @motoinzyniere @andrzejpralka @konsonanspoznawczy @Pojedynczy @Budo @kwiatosz @Karolandres @nbdpol @daniobudyn @winter1986 @kureks @elmozgo @Khalimowski @kavel @PanAmericana @FantaZy @Zgub4 @Borsuk673 @MarianoaItaliano @macsaiq

Ok Ziomeczki, z racji, że są 2 dni po 5 plusów mamy 2 stoliki w różnych pubach.
Była tragedia z zarezerwowaniem czegokolwiek, bo albo trzeba podac dane wszystkich uczestników (!) na T&T, albo wszystko zajęte do września, albo godziny nie te, albo puby nieczynne w soboty (!)

To,
@Euthymol: hej wszystkim, przypominam o wykopiwie w te sobotę. Stolik mamy zarezerwowany na 6 osób, ale gdyby pojawiło się więcej osób to myślę, że nie byłoby problemu z ogarnięciem dodatkowych siedzeń. Możemy się nawet całkiem gdzieś indziej przenieść, albo do parku gdyby była ładna pogoda.

Anchor Bankside (Southwark), 34 Park Street, SE1 9EF
Najbliższa stacja metra London Bridge albo Cannon Street

18:45

@Zgub4 @Ag90 @chemik_kieszyk @motoinzyniere @andrzejpralka @konsonanspoznawczy @Pojedynczy @Budo @