Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie

Co Wy na #wykopiwolondyn? Bo ja na to jak na lato!
Ostatnie było w lutym 2020, gdzie każdy robił sobie podś#!$%@? z korony, a na dodatek zamawialiśmy corone w barze coby śmieszniej było.

Myślę o 22/23 lipca albo kolejny tydzień.
Dajcie znać co myślicie, wtedy rozejrze się za jakąś miejscówka.

Wołam tych, którzy ostatnio wspominali @szad @konsonanspoznawczy @Ag90
Tych, którzy chcą przyjść, ale muszą piec chleb @tptak
Reszta @winter1986 @andrzejpralka @elmozgo

No i ostatnia ekipę @DelicjeSzampanskie @Budo @Pojedynczy @chemik_kieszyk @Grabirz @kavel @DarkGL

OCYWISCIE ROZUMIE SAMO PRZEZ SIĘ, ŻE ŁELKAM EWRYBADY ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#uk #londyn
  • 71
@Euthymol Dzięki za zawołanie! Pilnuję znajomym psów i chaty przez najbliższe 2 tygodnie, więc jestem uziemiony poza Londynem. Jakby się okazało tydzień później to będę rozważał w serduszku, będę obserwował przebieg ustaleń.
@Ag90 @chemik_kieszyk @motoinzyniere @andrzejpralka @konsonanspoznawczy @Pojedynczy @Budo @kwiatosz @Karolandres @nbdpol @daniobudyn @winter1986 @kureks @elmozgo

Ok znalazłam jakąś fajną miejscówkę na Cannon Street gdzie można usiąść na dworze i nie ma jakiegoś limitu. Nie wiem jeszcze czy trzeba jakiś depozyt, bo nie znam dokładnej liczby, więc Prosze dajcie znać kiedy Wam pasuje

Lajkujcie daty niżej (z oryginalnego postu wynikało, że lepszy byłby tydzień od 26 lipca)