Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znowu dno, które ciągnie się ze mną od długich miesięcy... Kiedyś stany depresyjne co jakiś czas. Zdecydowanie krótsze. Teraz? Nie wytrzymuję już.. Kiedyś liczyłem na jakiś wolny dzień, czy coś i jakoś było lepiej. Teraz żaden weekend, żaden dzień tygodnia nie jest dla mnie w żadnym stopniu chociaż normalny. Nogi jak z waty, zaciśnięte gardło, ból w klatce i taka pustka. Nie widzę sensu by coś robić, patrzę na twarze ludzi w Internecie, są dla mnie jakieś obce, ich gesty, mimika. Jakby oni byli tymi na górze, normalni. A ja na dnie totalnym, wewnątrz bariery, z której nie da się wydostać. Gardzę swoim życiem i byciem.

#myslisamobojcze #depresja #przegryw #gorzkiezale #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60edac0f91a69a000ab959b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Znowu dno, które ciągnie się ze mną...

źródło: comment_1626191691NVf1M24iGNtRjoZIHPOUCX.jpg

Pobierz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: No to YouTube podobny rak jest.Pamiętaj na świecie zawsze ktoś się znajdzie lepszy.Czytałem w książce psychologicznej, że ludzki umysł jest tak stworzony i ciagle będzie mu mało nawet jak będziesz zarabiał 10 000 miesięcznie to będziesz porównywał się do tych co zarabiają więcej i tak w kółko.