Wpis z mikrobloga

W moim mieście większość dziewczyn jakie spotkałem jest w związkach a te które nie to dlatego że nie chcą być z nikim w związku i same lubią być.I jak ja mam poznać dziewczynę żeby chociaż czasem wyjść z jakąś? Na #tinder to wszystkie chcą popisać poznawać nowych ludzi ale żadna nie chce się spotkać pogadać.Probuje o wszystkim gadać,ale żadna nie chce ze mną. #przegryw
#blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 24
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz odpowiem Ci do pierwszej odpowiedzi. Ja zaczalem cwiczyc jak mialem 13 lat (mam wiecej jak 30) i jest to cos co lubie i niewyobrazam sobie nie chodzic. A ze tez wiem ze napewno bardziej podobam sie kobieta to efekt uboczny. Silka to nie tylko budowanie miesni to nauka dyscypliny,ciaglej motywacjy. Podwyzsza somoocene i pewnosc siebie. Ruch,cwiczenia do tego wmacniaja zdrowie. No i rowniez bedziesz atrakcyjnieszy dla kobiet ale to jest dodatek
  • Odpowiedz
@biceps35: 1. słyszałem o tym co piszesz. ja 3 razy próbowałem chodzić i za każdą próbą mi się znudziło po roku. motywacji ani samooceny nie mam a dyscyplina to po prostu jak musze iść do roboty to idę bo potrzebuje forsy na przeżycie.Jeżeli chodzi o zdrowie to czuję się dobrze nie choruję ostatnio.Ja niestety czuję się dobrze w swoim ciele i nie musze się sobie podobać
2. najpierw jaka kolwiek by
  • Odpowiedz