Wpis z mikrobloga

W moim mieście większość dziewczyn jakie spotkałem jest w związkach a te które nie to dlatego że nie chcą być z nikim w związku i same lubią być.I jak ja mam poznać dziewczynę żeby chociaż czasem wyjść z jakąś? Na #tinder to wszystkie chcą popisać poznawać nowych ludzi ale żadna nie chce się spotkać pogadać.Probuje o wszystkim gadać,ale żadna nie chce ze mną. #przegryw
#blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 24
@Gigamesh: usunąłem screeny z tindera i głupio mi pokazywać prywatne wiadomości. Lubię dopytywać o wszystko dziewczyny i staram się pisać o siłowni,serialach,LGBTQIA+, patriarchacie ale to jak sama coś wspomni o tym itp.bo słyszałem że dziewczyny to lubią. Ostatnio pisałem z Panią Wieczorkiewicz to mi poradziła aby być pewnym siebie tylko jestem,ale z każda nie udaną próba mam wątpliwości. Byłem u 2 psycholożek ale żadna nie widziała potrzeby psychoterpi oraz żebym regularnie
@purystkaod6bolesci: no słyszałem o tym( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko ja bym chciał poznać jakąś koleżankę z którą mógłbym czasem wyjść ale to na siłę też się nie uda czyli nie poznam nikogo. Jednocześnie trzeba się starać i próbować ale nie na siłę. Albo ten samo przyjdzie w swoim czasie.
@przegro_pisarz: A jakie są Twoje motywacje do wejścia w związek? Koleżanki to moim zdaniem trochę bez sensu szukać, bo to takie zawieszanie. Starać to się warto dla siebie, poprawy swojego życia, a nie pod kobiety czy innych ludzi. Najgorsze co może być to desperacja.

Na bardzo początkowej fazie znajomości dobrze działa lekka niedostępność, uprzejme przerwanie rozmowy „bo coś tam musisz” (niekoniecznie zjeść obiad czy rozwiesić pranie, ale np. wyjść do miasta,
@Pheurosa: motywację takie żeby mieć z kim spędzać czas, pogadać,zrobić seks. Ja mam taki charakter że żadna kobieta nie chce ze mną kontaktu.Ciekawi mnie to że zawsze się mówi że trzeba dla siebie coś robić a nie szukać związku,ale tylko w kierunku facetów a dla kobiety facet to rozwiązanie wszystkich problemów.Jak robię dla siebie to na siłę bo do pracy chodzę żeby mieć czym czas zająć bo nie mam znajomych. Chciałbym
@Pheurosa: miałem "no elo 183cm." I to było fake konto bo boje się wrzucić swoje zdjęcie i chciałem zobaczyć jak działa tinder.Powinienem mieć wypisane cechy charakteru, połączony Spotify i ig nie? Zauważyłem że niestety najbardziej jest widoczne zdjęcie a nie opis a dużo czytałem na wykopie że charakter jest najważniejszy dla kobiet to według mnie powinny być podane cechy charakteru a dopiero później będzie. Mój kolega też nie ma opisu i
@przegro_pisarz: Nie wiem czy cechy charakteru to jest to, bo zwykle wychodzą jakieś poczwarki typu „spokojny romantyk” „szalony optymista, idziemy w góry?!”. Mnie najbardziej zawsze intrygowały opisy związane z tym, czym facet się interesuje, co robi w wolny czasie albo chociażby gusta muzyczne/literackie/filmowe. Zdjęcie warto dodać, nawet jak nie jest idealne, to sprawia, że kobieta chwilę poświęci na przyjrzenie się. Jakieś zwyczajne, bez zbytniego pozowania czy pokazywania klaty (tacy są najzabawniejsi)
@Pheurosa: jak patrzyłem to kobiety nie zawsze miały wypisane takie rzeczy w opisie,ale to pewnie cherypicking. Ja się dostosuje czego słucha co ogląda bo to można szybko w internecie znaleźć jakieś informacje. Bo ja oglądam i słucham gówna. Jeden chłop jakiego znam ma 90 like w 3 godziny a nie ma tego wypisanego w opisie. Muszę przeczytać '50 twarzy tindera' to dzięki temu mnóstwo kobiet poznam.
@przegro_pisarz: 70% kobiet ma słabe opisy. Ja miałam 4 zdjęcia, w tym jedno z podróży, inne książki, a w opisie napisałam o swojej pasji, lubianej literaturze i parzeniu herbaty XD niby nic, ale mężczyźni w tym kontekście zaczynali, dzięki czemu nawiązywały się fajne rozmowy.
@przegro_pisarz: szczerej pasji nie da się tak sobie stworzyć, ale może zasugeruj się tym, co Cię fascynowało w dzieciństwie? To fajny trop dla odkrywania tego, co może być interesujące. Pamiętaj jednak, aby nie robić tego dla bycia fajnym materiałem na partnera, ale dla swojego samopoczucia