Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dwóch poronieniach, godzinach spędzonych u lekarzy i wielkiej ilości stresów, nerwów i złych emocji, mogę wreszcie powiedzieć że się cieszę i mam nadzieję.

11 tydzień, wszystko rozwija się prawidłowo i jak się okazało ciąża bliźniacza. Jeśli wszystko będzie dobrze to wychowam jak swoje.
#chwalesie #ciaza #bedetata
Pobierz Popularny_mis - Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dw...
źródło: comment_1626164549fB8v4bn5EOv9uZnb5VH2Mb.jpg
  • 423
@Popularny_mis: Taki pomysł podrzucę: skoro antynataliści mają swój tag #antynatalizm, który można zczarnolistować i ich nie widzieć, to czemu nie stworzyć tagu który będzie odpowiadał za dyskusje o ciążach i dzieciach? Wtedy ci drudzy se zczarnolistują i wojenki w większości ustaną. Nie moglibyście dodawać do swoich bombelkowych postów jakiegoś jednego taga? Nie wiem, #natalizm?

Chyba że lubicie być atakowani to pardą, nie tagujcie i nadstawiajcie się antynatalistom na żer,
@Neko-chan51 nie niszcz mi chwili szczęścia, idź sobie stąd jak ci nie pasuje. Powiększenie rodziny planowaliśmy od długiego czasu, mamy stabilna sytuację życiowa, mieszkamy w spokojnym miejscu na północy Norwegii. Myślę że to nie była pochopna decyzja, swoje przemyślenia zachowaj do komentowania chińskich bajek.


@Popularny_mis: To portal opanowany przez antynatalistyczne #!$%@?, zaraz dostaniesz wykład o tym że nie masz prawa powoływać nowego życia na świat xD czy tam jakieś inne gówno
@Stashqo tak mieszkamy w domu obok farmy, przyjechałem prawie 7 lat temu go remontować i tak sobie już tu żyjemy, 4 sypialnie są więc nie będzie ciasno. Dom co prawda nie mój własny ale jesteśmy traktowani jak członkowie rodziny i mieszkam w nim za darmo, śmiali się ostatnio że przejdzie na mnie przez zasiedzenie i muszę tu zostać do końca życia co najmniej xD.