Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dwóch poronieniach, godzinach spędzonych u lekarzy i wielkiej ilości stresów, nerwów i złych emocji, mogę wreszcie powiedzieć że się cieszę i mam nadzieję.

11 tydzień, wszystko rozwija się prawidłowo i jak się okazało ciąża bliźniacza. Jeśli wszystko będzie dobrze to wychowam jak swoje.
#chwalesie #ciaza #bedetata
Popularny_mis - Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dw...

źródło: comment_1626164549fB8v4bn5EOv9uZnb5VH2Mb.jpg

Pobierz
  • 423
  • Odpowiedz
  • 0
@ostiumUrethraeExternum nie wiem czy bym sobie poradził po takiej traumie, wyrazy zrozumienia i współczucia.

U nas pierwsza ciąża to ok 10 tygodnia, nie zbadaliśmy zarodka bo w sumie nie wiedziałem że to może w czymś pomóc, druga ok 8tygodnia to było puste jajo płodowe najprawdopodobniej. Badania zrobiliśmy genetyczne sobie po drugim poronieniu, kilka mutacji żonie wyszło przez co robię jej zastrzyki z heparyny codziennie, do tego acard i progesteron oraz pełna suplementacja
  • Odpowiedz
  • 0
@Stashqo raczej nie ma szans żeby chcieli mnie zwolnić ale jeśli nawet coś by się stało to ogólnie w okolicy łatwo o pracę, tanie mieszkania/domy w razie co no i mam dobrą renomę, oraz trochę doświadczenia oprócz farmy to w ogólnej budowlance, plus z Polski wyjeżdżałem jako majster dekarz. Nie mam raczej stresu co do zamieszkania/pracy.
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: @Neko-chan51: to jest przykład wykopowego antynatalisty/listki. Normalny człowiek blokuje tagi o tematyce, która go nie interesuje, ale ona musi każdemu rodzicowi udowodnić "robisz bez sensu, staniesz się niewolnikiem kaszojada, nie ma się z czego cieszyć". I pisze to często przy wpisach o dzieciach.
To problem z samym sobą.
  • Odpowiedz
  • 1
@piwniczak tak sobie po pierwszej wiadomości myślę, o co jej chodzi? Będzie chłopak czy jak? Bo jej na poprzednich dwóch usg inną metoda mówili że ciąża pojedyncza. Później moja reakcja mogła być tylko jedna hahahah. Ale się cieszę, normalnie poziom endorfin taki ze aż mnie głowa zaczyna boleć.
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: Gratulacje! Mieliśmy podobna sytuacje a teraz moje małe szczęście całe upaprane w pomidorach śpi koło mnie, przy bliźniakach zapewne bym zaniemówił na tydzień conajmniej ()
  • Odpowiedz
@ostiumUrethraeExternum nie badaliśmy przyczyn poronień. Pierwsze przeszłam w Polsce (9tc), lekarze powiedzieli "tak się zdarza". Sytuacja była na tyle stresująca, że nie pomyślałam, żeby zbadać przyczynę (teraz bym zbadała). Drugie poronienie przeszłam w Norwegii (7tc), a tu diagnostykę rozpoczynają po trzecim, więc nie miałam możliwości nic zrobić. Jedynie zrobiłam badania genetyczne w Polsce, które wskazały na mutacje. Dostałam zalecenie stosowania zastrzyków z heparyny i tabletek kwasu acetylosalicylowego oraz witaminy metylowany z grupy
  • Odpowiedz
  • 1
@Popularny_mis gratuluję z całego serca. My z żoną po dwóch poronieniach jedno w 5 miesiącu. Mam nadzieję że też będzie nam dane się cieszyć. Niech zdrowo rosną
  • Odpowiedz
będzie czas to się zastanowię jak im to zainwestować. Projekt krypto za 500plus miesiecznie, lub jakieś akcje, może będą miały fajny start w dorosłość za to. Niech się aby wszystko szczęśliwie układa.


@Popularny_mis: czekaj czekaj, mieszkasz w północnej norwegii i piszesz o polskim 500+?
  • Odpowiedz