Wpis z mikrobloga

Norweg nagrał film w którym mówi jakie złe są kobiety na Słowacji bo nie dały się nigdzie zaprosić, żadnego numeru telefonu, nic. Czyli mówiąc prosto chłop wylewa swoje żale bo nie zapeklował.

Pod filmem zebrał fale hejtu, zwłaszcza ze strony kobiet ze Słowacji które piszą komentarze w stylu ,,Nie jesteśmy wychowane, by rzucać się na każdego przypadkowego gościa, który chce nas przelecieć!. Jeśli te dziewczyny na serio są takie konserwatywne to chyba muszę się tam przejechać na narty i wybadać teren. Widzicie różowe więc można jednak pochodzić z biednego kraju i mimo to posiadać jakieś wartości i godność.

W dalszej części filmu Norweg mówi że w Polsce miał zupełnie inne doświadczenia (if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i nawet mnie to nie dziwi. Każdy obcokrajowiec uważa ten kraj za darmowy burdel. Jestem pewny że gdyby ten gość nagrał filmik jak to źle został potraktowany w Polszy przez dziewczyny (co sie nie stanie xd) to p0lki pisałyby mu w komentarzach ściany tekstu w którym zawierały by się przeprosiny za zaistniałą sytuacje i zapewniały że to pojedyńcze przypadki a tak to one są ,,openminded" i chętnie #!$%@?ą berło podczas następnej wizyty w naszym kraju

A wy co myślicie o laskach ze Słowacji? Macie z nimi jakieś doświadczenia?

#przegryw #blackpill #p0lka #zwiazki
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@Medel1n_: Podejrzewam, że to raczej nie jest konserwatyzm. Koleś nie jest jakiś mega z wyglądu. Bardzo przeciętny. Wręcz bym powiedział, że słabo jak na Norwega.
Może na Słowacji kobiety mają po prostu wyższe standardy jeśli chodzi o wygląd i prawdopodobnie nie mają takiego kompleksu uniżenia jak p0lki w p0lsce.
Strzelam, że gdyby koleś był chadem to wyglądałoby to inaczej.

Te komentarze Słowaczek to 1:1 jak typowa p0lka pisząca z oburzeniem na
@Masterpolska94: Niemcy nie znając osoby z którą rozmawiają i nie mając do niej zaufania bardzo uważają na słowa, w końcu tak brutalnie wprowadzana u nich tolerancja odbiła się już w ich zachowaniu. Jeśli poznają cię i wiedzą że jesteś normalny to razem sobie żartujecie z ciapatych , czarnych czy hitlera i nikt normalny nie robi z tego problemu. Tak jak jeden niemiec (Inżynier produkcji i kierownik zmiany) powiedział Mi że czemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Medel1n_: Zdanie obcokrajowców o dziewczynach w pl jest... Kompromitujące. Zachwalają urodę (ok, Amerykanki faktycznie mogą pozazdrościć), uległość (zyjac 48 lat w tym kraju wiem że jeśli już, to pozory, które szybko mijają), tradycyjne podejście do roli kobiety (cóż, to trzeba pożyć z przeciętną dziewczyną dłużej niż tydzień żeby wiedzieć że to ściema), otwartość na obcokrajowców i kontakty z innymi kulturami (cóż, Polki od lat robiły w europejskich domach publicznych to samo
@se_mallo: Nawet mnie to nie dziwi. Wstawiłem kilka filmów gdzie gość pytał lasek na ulicy w Niemczech z kim się nigdy nie umówią i wymieniały
-Indie
-Wszyscy skośnoocy (Chiny,Japonia itp)
-Pakistan
-Afganistan
-Kraje Afrykańskie
A to sądzą p0lki o azjatach xD
https://f.kafeteria.pl/temat-6757405-azjaci-sa-najbardziej-inteligentni-i-utalentowani-polacy-przy-nich-to-robaki/

Azjaci powinni wyjść za białe kobiety a z białych facetów zrobić robactwo :D


Nawet mnie to śmieszy wiedząc że żaden żółtek nie ma ze mną szans na rynku matrymonialnym
@Medel1n_ Słowaczki są bardzo spoko, wszystkie które poznałem, to wesołe i ciepłe dziewczyny. Zwłaszcza w kontraście do Czeszek, które to z jakiegoś powodu (nie wiem, ale się domyślam) na wykopie są stawiane na piedestał i wzór dla Polek, a tak po prawdzie to mają znacznie więcej ze stereotypowej p0lki niż same Polki.