Wpis z mikrobloga

Norweg nagrał film w którym mówi jakie złe są kobiety na Słowacji bo nie dały się nigdzie zaprosić, żadnego numeru telefonu, nic. Czyli mówiąc prosto chłop wylewa swoje żale bo nie zapeklował.

Pod filmem zebrał fale hejtu, zwłaszcza ze strony kobiet ze Słowacji które piszą komentarze w stylu ,,Nie jesteśmy wychowane, by rzucać się na każdego przypadkowego gościa, który chce nas przelecieć!. Jeśli te dziewczyny na serio są takie konserwatywne to chyba muszę się tam przejechać na narty i wybadać teren. Widzicie różowe więc można jednak pochodzić z biednego kraju i mimo to posiadać jakieś wartości i godność.

W dalszej części filmu Norweg mówi że w Polsce miał zupełnie inne doświadczenia (if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i nawet mnie to nie dziwi. Każdy obcokrajowiec uważa ten kraj za darmowy burdel. Jestem pewny że gdyby ten gość nagrał filmik jak to źle został potraktowany w Polszy przez dziewczyny (co sie nie stanie xd) to p0lki pisałyby mu w komentarzach ściany tekstu w którym zawierały by się przeprosiny za zaistniałą sytuacje i zapewniały że to pojedyńcze przypadki a tak to one są ,,openminded" i chętnie #!$%@?ą berło podczas następnej wizyty w naszym kraju

A wy co myślicie o laskach ze Słowacji? Macie z nimi jakieś doświadczenia?

#przegryw #blackpill #p0lka #zwiazki
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Medel1n_ Słowacja to biedny kraj? Biedna to jest Mołdawia,Ukraina a nie Słowacja,raczej sa średniakami, np w Niemczech czy UK dostaniesz robote za 1200e lub Funtow, w Słowacji 900e przy nizszych kosztach-nie jest to oszolamiajaca roznica
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Medel1n_: mieszkałem pół roku w Bratysławie i powiedzieć mogę jedno: można było pijane laski poznać po zachowaniu: Słowaczki śmiały się, śpiewały, tańczyły. Polki czy Angielki krzyczały.
  • Odpowiedz
Nie spotkałem Niemca, który nie byłby dumny ze swojej narodowości.


@Masterpolska94: A ja spotkałem. Chłop żyje na co dzień w Polsce, skończył tu studia i bardzo nie lubi Niemiec.

Dowód anegdotyczny? Owszem, ma się rozumieć, ale taki sam jak twój ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie spotkałem Niemca, który nie byłby dumny ze swojej narodowości. Niemcy to przykryty tolerancją bardzo nacjonalistyczny kraj dbający o swoje interesy.


@Masterpolska94: A co ma tolerancja do dumy z narodowości. To też nie nacjonalizm bo nacjonalizm ma już znaczenie pejoratywne i oznacza obecnie uznawanie innych nacji za gorsze.
  • Odpowiedz