Wpis z mikrobloga

nie polecam #zoo we #wroclaw, bylem tam dzisiaj i dostałem o------l od pracownika zoo za coś czego bym się nigdy nie spodziewał xD

byłem przy wybiegu jakichs malych malpek i lemurow, ale biegaly bardzo daleko od plotu i nie bylo ich widac w wysokiej trawie, chcialem zeby podeszly i pomyslalem zeby rzucic jakiegos kamyka, zeby podbiegly do niego, ale nie chcialem ich trafic przypadkowo, wiec urwalem kawalek kabanosa tarczynski ktore mialem ze soba i im rzucilem, jedna malpka zauwazyla ze cos leci i od razu przybiegly sie zajadac, rzucilem jeszcze po kawalku pozostalym zeby nie byly smutne i jak zjadly to porobilem zdjecia

okazalo sie, ze jakis wonsaty janusz #polak zobaczyl ze rzucam i zawolal kogos z obslugi zoo, a pracownik przyszedl w-------y i do mnie ze czy jestem nienormalny ze w nie rzucam. powiedzialem ze to tylko kabanosy i im smakowaly a ten ze przed chwila je karmil i one nie powinny nic teraz jesc i ze zakaz karmienia jest wszedzie (c--j ze sie zajadaly jakby nic nie jadly caly dzien)

potem jeszcze sie z nim poklocilem bo chcial mnie w-----c z zoo w ogole, powiedzialem ze po pierwsze to zaplacilem za to wiec moge sobie zwiedzac, a po drugie i tak juz wychodzilem i tak tez zrobilem :) oczywiscie wszystko przez janusza polaka ktory to zglosil, ale zdjecia malpkom jak juz podbiegly to chetnie porobil :)

phaxi - nie polecam #zoo we #wroclaw, bylem tam dzisiaj i dostałem o------l od pracow...

źródło: comment_1626113711VzBkCb1eATg576ZgSdyXiS.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@OneMaanArmy: to nie jest bait bo oni serio się w zoo o takie g---o czepiają xdddd mi w starym Zoo w pozku kazali wypierniczac jak rzuciłem papugom kawałek jabka xddd
  • Odpowiedz
to nie jest bait bo oni serio się w zoo o takie g---o czepiają xdddd mi w starym Zoo w pozku kazali wypierniczac jak rzuciłem papugom kawałek jabka xddd


@4gN4x: a czyli widze ze to normalka xD myslalem tylko ze trafilem na pracownika ktory spinal dupe
  • Odpowiedz
@phaxi: To jest niemożliwe, aby nie wiedzieć o takich podstawowych rzeczach, albo się chociaż tego nie domyślić, a jednocześnie potrafić obsłużyć telefon xD

No i jeszcze trzeba nie umieć czytać, bo jebitne ostrzeżenie jest dosłownie na każdym płocie.
  • Odpowiedz
no i co zaszkodzi im maly kawalek miesa?

@phaxi: Pomyślał co dziesiąty z 2 milionów odwiedzających rocznie. I tak, czasem mały kawałeczek potrafi zaszkodzić, albo nawet zabić zwierzę.
  • Odpowiedz
@phaxi: te tabliczki są po to, żeby zwierzętom NICZEGO do żarcia nie rzucać, ani czipsów, ani kabanosów, ani kawioru, ani w kilogramach ani w kawałeczkach. Wykupując bilet i wchodząc na teren zoo zobowiązujesz się przestrzegać regulaminu tego obiektu i ogólnych zasad tam panujących, a ty masz w dupie wyraźny zakaz, który obowiązuje w każdym zoo od wieków, bzdurnie i bezzasadnie próbujesz go zawężać i nadto bóldupisz na wykopie. Nie wchodź
  • Odpowiedz
@phaxi: wiem, że to bejt. Ale i tak odpiszę dla tych co mają wątpliwości:
- nie powinno się karmić zwierząt ludzkim jedzeniem ponieważ jest tam sól lub inne ulepszacze
- zwierzęta mają zaplanowaną i zbilansowaną dietę zapewnioną przez pracowników ZOO
- zmienia to zachowanie zwierząt, gdyby wszyscy tak robili to zwierzęta by szybko zdechły lub zachorowały jedząc fast foody jako połowę jedzenia które dostają przez cały dzień
- poza tym
  • Odpowiedz